gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Bekerwedstrijd van De Graafschap verplaatst

f4f88380a37e7816b290efbe432c8b30
Redactie REGIO8 |
Aanvankelijk stond het duel ingepland voor woensdag 26 september, maar in verband met beschikbare politie is besloten het duel te verplaatsen naar dinsdagavond om 19.45 uur. VVSB staat sinds het bekertoernooi van 2015/2016 te boek als een stuntploeg. Toen wist de tweededivisionist uit Noordwijkerhout de halve finale te bereiken. Uiteindelijk werd daarin met 3-0 verloren van FC Utrecht.

De Graafschap is na de uitschakeling van DZC’68 de enige Achterhoekse deelnemer. De Superboeren staan niet bepaald bekend als een 'cupfighter'. Vorig jaar werd de ploeg van trainer Henk de Jong in de eerste ronde uitgeschakeld door Kozakken Boys.

Foto: REGIO8

Lees ook

Gemeentehuis Bronckhorst10

Bronckhorst voldoet nog niet aan spreidingswet: gemeente onder toezicht ministerie

De gemeente Bronckhorst is toegevoegd aan de lijst van gemeenten die niet aan de eisen van de spreidingswet voldoen. Dit betekent dat Bronckhorst onder toezicht staat van het ministerie.

SberghMaquette10

Maquette ’s-Heerenberg verhuist van museum naar kasteel: ‘De ziel van het museum’

Het Stadmuseum Bergh was al een tijdje gesloten, maar nu is de ontmanteling van de collectie ook echt begonnen. Dinsdagochtend werd de maquette van de stad in 1600 onder grote belangstelling verhuisd naar Kasteel Huis Bergh. Het museum gaat volledig op in het vernieuwde kasteel.

Tunnel Doetinchem

Na succesvolle oproep is vernieuwde voetgangerstunnel Doetinchem nu klaar

De voetgangerstunnel tussen de Winnipegstraat en de Dichterseweg in Doetinchem is vernieuwd en weer klaar voor gebruik. In 2023 werd via een petitie aandacht gevraagd voor de slechte staat van de tunnel. De gemeenteraad besloot 600.000 euro te reserveren voor de nodige verbeteringen.

2ded0347-0663-3a74-aa3f-357d68b4b248

Drank, drugs en geen rijbewijs: bestuurder veroorzaakt zware crash in Neede en 'heeft spijt'

Het had veel erger kunnen aflopen en hij zegt zijn lesje geleerd te hebben. Een 20-jarige man uit Enschede zou in maart vorig jaar onder invloed achter het stuur gekropen zijn en flink te hard hebben gereden. In Neede ging het mis: de bestuurder wordt verdacht van het veroorzaken van een ongeval, waarbij een passagier zwaargewond raakte.

scoutingGoudenVos0

Populair Scouting Gaanderen zoekt leiding: 'Wij hebben ze hard nodig'

De scouting in Gaanderen groeit, steeds meer kinderen melden zich aan bij ScoGa. Toch zitten ze met een probleem. Het huidige aantal vrijwilligers voor de begeleiding is niet groot genoeg voor de groeiende groep kinderen. En dus zoeken ze nieuwe aanwas.

flitsmarathon0

Automobilisten opgelet: flitsmarathon in de Achterhoek

Het verkeersteam van Politie Oost-Nederland doet tot en met zondag mee aan de Europese flitsmarathon. Er worden op verschillende plekken in de Achterhoek snelheidscontroles uitgevoerd.