gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Bekerwedstrijd van De Graafschap verplaatst

f4f88380a37e7816b290efbe432c8b30
Redactie REGIO8 |
Aanvankelijk stond het duel ingepland voor woensdag 26 september, maar in verband met beschikbare politie is besloten het duel te verplaatsen naar dinsdagavond om 19.45 uur. VVSB staat sinds het bekertoernooi van 2015/2016 te boek als een stuntploeg. Toen wist de tweededivisionist uit Noordwijkerhout de halve finale te bereiken. Uiteindelijk werd daarin met 3-0 verloren van FC Utrecht.

De Graafschap is na de uitschakeling van DZC’68 de enige Achterhoekse deelnemer. De Superboeren staan niet bepaald bekend als een 'cupfighter'. Vorig jaar werd de ploeg van trainer Henk de Jong in de eerste ronde uitgeschakeld door Kozakken Boys.

Foto: REGIO8

Lees ook

Schermafbeelding 2026-06-25 143543

Nieuw spoor in grensgebied: onderzoek naar verdwijning Borculoër Wico van Leeuwen

De politie heeft mogelijk een nieuw aanknopingspunt gevonden in het onderzoek naar de verdwijning en vermoedelijke dood van de 48-jarige Wico van Leeuwen uit Borculo. Duitse en Nederlandse politieagenten hebben maandag onderzoek gedaan in een natuurgebied bij het Duitse Vreden.

DierenWarmte0

Extreme hitte vraagt om extra maatregelen voor dieren in de Achterhoek

De afgelopen dagen steeg het kwik in de Achterhoek naar tropische temperaturen. Niet alleen Achterhoekers hebben moeite met de hitte, ook dieren hebben het erg warm. Bij het dierencentrum Achterhoek in Doetinchem stijgt de temperatuur in het gebouw al snel, waardoor medewerkers voorzorgsmaatregelen moeten nemen om de dieren het zo aangenaam mogelijk te maken.

Slagersmes

Man aangehouden voor zware mishandeling na steekincident met slagersmes in Ulft

Een persoon is donderdagochtend aangehouden voor zware mishandeling in Ulft. De verdachte viel een vrachtwagenchauffeur met een slagersmes aan.

Ondertekening Ned:D politiediensten

Samenwerking Nederlandse en Duitse politie krijgt stevigere basis

Nederlandse en Duitse agenten werken in de grensstreek al langer samen, zoals gezamenlijke patrouilles op de Bocholtse kermis of de politiegrenspost in Dinxperlo. Maar de overeenkomst die woensdag in Zevenaar is ondertekend, gaat over een breder mandaat, waar de Duitse Bondspolitie, NRW en de Koninklijke Marechaussee en het politiedistrict Oost-Nederland werkbaar kunnen samenwerken in een groter grensgebied dat grenst aan Noordrijn-Westfalen.

SportGorsselGLD

Gorssel zoekt nieuwe manieren om zorg bereikbaar te houden

De landelijke recordpoging buiten bewegen ging niet door vanwege de hitte, maar op het plein voor Den Oldenhof in Gorssel werd wel gewoon gesport. Voor Zorgzaam Gorssel was de ochtend vooral een manier om inwoners met elkaar in contact te brengen. Dat is volgens de initiatiefnemers hard nodig in een dorp waar de gemiddelde leeftijd inmiddels 63 jaar is.

Schermafbeelding 2026-06-24 165910

Auto meters meegesleept na botsing met vrachtwagen in Steenderen

Bij een ongeval op de L. Dolfinsweg in Steenderen zijn een auto en een vrachtwagen met elkaar in botsing gekomen. Het voertuig zou meters zijn meegesleept na de aanrijding.