Ulft, Netherlands

Bejaarde Duitser opgepakt voor brandstichting bij kerk in Megchelen

Een schuurtje waar tuinmachines en ander gereedschap lag opgeslagen bij de Sint-Martinuskerk in Megchelen is donderdagochtend in vlammen opgegaan. Een 79-jarige Duitser is aangehouden op verdenking van brandstichting.
Redactie REGIO8 | 4 januari 2024 16:17 | Aangepast op 4 januari 2024 16:17
Het incident gebeurde rond 05.30 uur, vlakbij de kerk aan de Pastoor Molderstraat. Toen de brandweer ter plaatse kwam stond het bouwwerk al volledig in brand. Wel kon overslag naar de kerk worden voorkomen, hoewel er lichte schade is ontstaan aan een deur. Het schuurtje en het opgeslagen materiaal zijn verloren gegaan.

Een 79-jarige Duitser werd dezelfde ochtend nog aangehouden voor brandstichting. Hij zou ook gewond zijn geraakt door het vuur, daarvoor is hij nagekeken in het ziekenhuis.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

112Achterhoek|Megchelen|Politie|

Meest gelezen

Vuurwerkcontroles bij grens, al veel in beslag genomen

Redactie REGIO8 | 29 dec 2025 11:37

Woning volledig uitgebrand in Terborg

Redactie REGIO8 | 27 dec 2025 09:55

Lees ook

Twee ongevallen met dezelfde auto in Dinxperlo

Kort na elkaar hebben zich vrijdag in Dinxperlo twee eenzijdige verkeersongevallen voorgedaan met de...

Hulpverleners bekogeld met vuurwerk tijdens oudejaarsnacht in Doetinchem

Er waren afgelopen oudejaarsdag grote zorgen over de openbare orde en veiligheid in Doetinchem. In d...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...

Politie bouwt ‘powerbank ter grootte van een zeecontainer’ voor grensregio

Wat gebeurt er als bij een grote brand, storm, stroomstoring of grensoverschrijdende ramp ineens de ...

Weer explosies in Doetinchem: schade aan zeven woningen

In de nacht van maandag op dinsdag zijn er weer explosies geweest in Doetinchem. Bij zeven woningen ...

Bestuurder botst op boom door gladheid in Megchelen

Een bestuurder is vrijdagochtend door gladheid met zijn auto tegen een boom geknald nabij Megchelen....