gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Beachclub wil het Bloemendaal van regio zijn

caac61539a9b8bab03fd5301421badb4.jpg
Redactie REGIO8 |

“We zullen wel moeten”, vertelt initiatiefnemer Wouter Beijers. “En we gaan ook gewoon open. Afspraak is afspraak, dus dat gaan we ook doen.” De ambitieuze ondernemers werken met man en macht om vrijdagavond voor het eerst de deuren te openen van de beachclub die binnen een paar jaar het Bloemendaal van Oost-Nederland moet worden. “De ambitie ligt wel om dat binnen nu en twee jaar wel te bereiken.” Vorig jaar was de beachclub nog volledig in Caribische stijl en enkel voor vier maanden opgebouwd, nu is de strandtent met een volledig nieuw design te bezoeken.

De nieuwe strandtent heeft een vergunning voor de komende vijf jaar. De initiatiefnemers kregen van Winterswijk te horen dat er enkele aanpassingen aan de uitstraling van de zomerse horecagelegenheid moesten komen. “Als de beachclub in de wintermaanden ook aanwezig is dan zijn die knalgele en roze huisjes niet helemaal toepasselijk”, kreeg Beijers te horen. “Dus vandaar dat we gekozen hebben voor wat neutralere kleuren en neutralere materialen.”

Foto: REGIO8

Lees ook

Neptunus.jpg

Oeps! Inwoners van de Neptunus in Ulft wonen ineens in 'andere' straat

Bewoners van de Neptunus in Ulft moesten even twee keer kijken toen ze de straat in kwamen rijden. In de planetenbuurt in Ulft worden de straatnaamborden vervangen. Onder andere de Dierenriem, Jupiter en Boogschutter kregen een nieuw straatnaambord. Maar de Neptunus? Dat werd ineens de Neptunis.

Gerrits Weerpraot0.png

Gerrit Vossers voorspelt vanuit de Eventkerk in Etten een aangenaam weekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Vanuit het de eventkerk in Etten voorspelt hij een aangenaam weekend.

MobieleHospiceSlingeland.jpeg

Nieuwe hospicekamer in Slingeland geeft patiënten warm afscheid: 'Het voelt als thuis'

Een ziekenhuisbed, medische apparatuur en witte muren. Voor sommige ernstig zieke patiënten vormt dit de omgeving waarin zij de stervensfase doorbrengen. In het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem vinden zorgverleners dat dat anders kan en moet. Daarom introduceerden zij een mobiele hospicekamer: een verrijdbare inrichting die een gewone ziekenhuiskamer verandert in een warme, huiselijke omgeving.

TrailGP Parcours30.jpg

81-jarige kartrekker zet nog één keer TrialGP in Zelhem op poten

Op 4, 5 en 6 september vormt de voormalige vuilnisbult in Zelhem het decor voor de TrialGP. Na het succesvolle wereldkampioenschap in 2019 keert de absolute wereldtop terug naar het Bronckhorster plaatsje om hun indrukwekkende motorbeheersing te laten zien. Maar voordat het zover is, moet er nog flink wat werk worden verzet: volgens kartrekker Dick Bulten moeten er eerst zo’n twaalf uitdagende hindernissen worden gebouwd.

8c0e1325-f78f-37b4-9b18-e54edc61b6cd.jpg

Grote grenscontrole in Oost-Nederland: ‘We controleren ook wie probeert om te rijden'

In het grensgebied van Oost-Nederland werd donderdag een grootschalige controle gehouden onder de naam ‘Korridor Fahndung’. Op meerdere strategische plekken langs de grens werden automobilisten en andere reizigers gecontroleerd. Verschillende diensten werkten daarbij intensief samen om grensoverschrijdende criminaliteit tegen te gaan.

GBD_Hidde0.png

Historische winst voor GemeenteBelangen Doetinchem en Forum voor Democratie: 'Hadden we niet verwacht'

GemeenteBelangen Doetinchem is de grote winnaar van de gemeenteraadsverkiezingen in Doetinchem. De lokale partij verdubbelt het aantal zetels van drie naar zes en schrijft daarmee geschiedenis als eerste lokale partij die de grootste wordt in de gemeente. Ook GroenLinks-PvdA behaalde zes zetels, maar kreeg 441 stemmen minder en eindigt daardoor als tweede. Forum voor Democratie groeide opvallend van één naar vier zetels.