gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Beachclub wil het Bloemendaal van regio zijn

caac61539a9b8bab03fd5301421badb4
Redactie REGIO8 |

“We zullen wel moeten”, vertelt initiatiefnemer Wouter Beijers. “En we gaan ook gewoon open. Afspraak is afspraak, dus dat gaan we ook doen.” De ambitieuze ondernemers werken met man en macht om vrijdagavond voor het eerst de deuren te openen van de beachclub die binnen een paar jaar het Bloemendaal van Oost-Nederland moet worden. “De ambitie ligt wel om dat binnen nu en twee jaar wel te bereiken.” Vorig jaar was de beachclub nog volledig in Caribische stijl en enkel voor vier maanden opgebouwd, nu is de strandtent met een volledig nieuw design te bezoeken.

De nieuwe strandtent heeft een vergunning voor de komende vijf jaar. De initiatiefnemers kregen van Winterswijk te horen dat er enkele aanpassingen aan de uitstraling van de zomerse horecagelegenheid moesten komen. “Als de beachclub in de wintermaanden ook aanwezig is dan zijn die knalgele en roze huisjes niet helemaal toepasselijk”, kreeg Beijers te horen. “Dus vandaar dat we gekozen hebben voor wat neutralere kleuren en neutralere materialen.”

Foto: REGIO8

Lees ook

HeinPieper0

Duitsland kijkt na de waterramp Ahrtal over de grens: hoe Rijn & IJssel ineens voorbeeld werd

De plek was goed gekozen: het Wasserbaulabor van de RWTH Aachen. Tussen modellen en proefopstellingen waarin waterstromen worden nagebootst, liet Noordrijn-Westfalen zien wat er vijf jaar na de verwoestende watersnoodramp op 14 juli 2021 in het Ahrtal in gang is gezet. De ramp voltrok zich gelijktijdig met eenzelfde gebeurtenis in Valkenburg toen de Geul de hevige regenval niet aankon en waar gelukkig geen dodelijke slachtoffers vielen.

Schermafbeelding 2026-07-09 163721

Auto en busje flink beschadigd bij botsing op Arnhemseweg in Beek

Bij een aanrijding op de Arnhemseweg in Beek zijn donderdagmiddag een auto en een busje flink beschadigd geraakt. Beide bestuurders kwamen met de schrik vrij.

weerdje

Doetinchem verlengt huur ’t Weerdje voor opvang Oekraïense vluchtelingen

De circa driehonderd Oekraïense vluchtelingen die momenteel in ’t Weerdje in Doetinchem verblijven, mogen daar langer blijven wonen. Het college heeft besloten de huurovereenkomst met een jaar te verlengen, tot 1 januari 2029.

Bord Lengel

Lengel vreest voor terugkeer trafohuisje, gemeente: 'Komt terug, maar pas in 2028 of 2029'

De dorpsraad van Lengel dacht dat alles in kannen en kruiken was. Het geliefde trafohuisje werd weggehaald, gerestaureerd en zou na de aanleg van de nieuwe woonwijk Lakermaat weer een plek krijgen. Toen bleek dat de gemeente geen geld voor de terugplaatsing heeft opgenomen in de Kadernota, trok Dorpsbelangen aan de bel. De gemeente probeert die zorgen nu weg te nemen.

Waterzuivering0

Warmtenet RWZI Etten technisch haalbaar, maar Oude IJsselstreek stelt besluit opnieuw uit

Een warmtenet met warmte uit de rioolwaterzuivering (RWZI) bij Etten is technisch haalbaar, maar de gemeente Oude IJsselstreek zet voorlopig geen volgende stap. Volgens het college zijn de aansluitkosten voor inwoners nog te hoog. Toch kan de gemeente niet aangeven welk bedrag dan wél acceptabel is.

Schermafbeelding 2026-07-09 120735

Gewonde man aangetroffen in Doetinchem, politie doet onderzoekt

Een man is woensdagavond gewond aangetroffen aan de Van Starkenborghstraat in Doetinchem. Het is niet bekend hoe de man daar gewond terecht is gekomen.