gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Beachclub wil het Bloemendaal van regio zijn

caac61539a9b8bab03fd5301421badb4
Redactie REGIO8 |

“We zullen wel moeten”, vertelt initiatiefnemer Wouter Beijers. “En we gaan ook gewoon open. Afspraak is afspraak, dus dat gaan we ook doen.” De ambitieuze ondernemers werken met man en macht om vrijdagavond voor het eerst de deuren te openen van de beachclub die binnen een paar jaar het Bloemendaal van Oost-Nederland moet worden. “De ambitie ligt wel om dat binnen nu en twee jaar wel te bereiken.” Vorig jaar was de beachclub nog volledig in Caribische stijl en enkel voor vier maanden opgebouwd, nu is de strandtent met een volledig nieuw design te bezoeken.

De nieuwe strandtent heeft een vergunning voor de komende vijf jaar. De initiatiefnemers kregen van Winterswijk te horen dat er enkele aanpassingen aan de uitstraling van de zomerse horecagelegenheid moesten komen. “Als de beachclub in de wintermaanden ook aanwezig is dan zijn die knalgele en roze huisjes niet helemaal toepasselijk”, kreeg Beijers te horen. “Dus vandaar dat we gekozen hebben voor wat neutralere kleuren en neutralere materialen.”

Foto: REGIO8

Lees ook

Steenderen0

Bronckhorsterweg in Steenderen tot medio maart in fases afgesloten voor herinrichting

De gemeente Bronckhorst gaat de Bronkhorsterweg in Steenderen opnieuw inrichten. De straat wordt in delen aangepakt, de eerste werkzaamheden beginnen op 26 oktober. Naar verwachting zal alles medio maart af zijn.

Nederlandse en Duitse politie Bocholtse kermis

Politie 91 keer in actie tijdens kermis Bocholt: drie meldingen van seksuele intimidatie

De Duitse politie is dit weekend tijdens de Bocholtse kermis 91 keer in actie gekomen, dit met ondersteuning van Nederlandse agenten en Achterhoekse boa’s. De politie kreeg onder andere meldingen van seksuele intimidatie, vechtpartijen en lichamelijk letsel door dronkenschap. De Duitsers noemen het evenement dat een half miljoen bezoekers trekt, overwegend positief verlopen.

3d3982c4-60aa-46ee-abcb-166919011467

In deze Winterswijkse kerk gaan ze aan het bier (maar dat duurt nog even)

In de Jacobuskerk in het centrum van Winterswijk krijg je straks bier en woon je op stand. Dat is althans het idee van aannemer Jelle Hegeman en bierbrouwer Erwin Hoftijser. De kerk wordt deels gesloopt om plaats te maken voor tien appartementen, Bierbrouwerij Wentersch gaat er brouwen en er komen een winkel en horeca.

Hamalandstrasse Umbau MiB

Grenspendelweg tussen Aalten en Bocholt ruim een jaar op de schop

Het Duitse deel van de Hamalandstraße, vanaf de rotonde bij de Dinxperloer Straße in Bocholt tot aan de grens bij Hemden, wordt compleet vernieuwd. De werkzaamheden beginnen maandag 26 oktober en duren naar verwachting tot eind 2027.

WhatsApp Image 2026-10-19 at 21.33.19

Persoon overleden bij eenzijdig ongeval in buitengebied van Heelweg

Bij een eenzijdig verkeersongeval in het buitengebied van Heelweg is maandagavond een persoon om het leven gekomen. In eerste instantie werd er een traumahelikopter opgeroepen, maar hoefde uiteindelijk niet meer ter plaatse te komen.

5f72c956-6cd9-4236-8d77-594ae91103c1

Persoon gewond na steekincident in Aalten, verdachte aangehouden

Bij een steekincident in Aalten is in de nacht van maandag op dinsdag een persoon gewond geraakt. De politie heeft een verdachte aangehouden.