gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Beachclub wil het Bloemendaal van regio zijn

caac61539a9b8bab03fd5301421badb4
Redactie REGIO8 |

“We zullen wel moeten”, vertelt initiatiefnemer Wouter Beijers. “En we gaan ook gewoon open. Afspraak is afspraak, dus dat gaan we ook doen.” De ambitieuze ondernemers werken met man en macht om vrijdagavond voor het eerst de deuren te openen van de beachclub die binnen een paar jaar het Bloemendaal van Oost-Nederland moet worden. “De ambitie ligt wel om dat binnen nu en twee jaar wel te bereiken.” Vorig jaar was de beachclub nog volledig in Caribische stijl en enkel voor vier maanden opgebouwd, nu is de strandtent met een volledig nieuw design te bezoeken.

De nieuwe strandtent heeft een vergunning voor de komende vijf jaar. De initiatiefnemers kregen van Winterswijk te horen dat er enkele aanpassingen aan de uitstraling van de zomerse horecagelegenheid moesten komen. “Als de beachclub in de wintermaanden ook aanwezig is dan zijn die knalgele en roze huisjes niet helemaal toepasselijk”, kreeg Beijers te horen. “Dus vandaar dat we gekozen hebben voor wat neutralere kleuren en neutralere materialen.”

Foto: REGIO8

Lees ook

GarvelCode0

Gravelbikers met gedragscode de Achterhoek in: ‘Wij respecteren de natuur’

Vijf Achterhoekse organisaties hebben zaterdag in Lochem hun handtekening gezet onder landelijke gedragsafspraken voor gravelbikers. De sport wordt steeds groter en ook in de Achterhoek trekken steeds meer fietsers met de gravelfiets de natuur in. Om ervoor te zorgen dat dit met respect wordt gedaan, is de Gravel Code in het leven geroepen.

1cbb15d7-13ff-3d4c-bef2-1a316919d781

Onrust na duel De Graafschap, man aangehouden

De wedstrijd tussen De Graafschap en FC Den Bosch heeft zondag een onrustig staartje gekregen. Twee stewards raakten gewond en er werd vanuit het uitvak bier richting thuissupporters gegooid.

WhatsApp Image 2026-09-28 at 10.19.18

Toegangsweg Ulft twee weken lang overdag dicht

De Ettenseweg, één van de toegangswegen tot Ulft, gaat vanaf maandag overdag twee weken lang dicht. Verkeer wordt omgeleid via industrieterrein de Rieze en de N817.

MexMeerdinkNIETVANONS

Achterhoeker Meerdink leidt Oranje met doelpunten langs Servië

Winterswijker Mexx Meerdink heeft zondagavond twee keer weten te scoren namens Oranje. In het met 1-2 gewonnen Nations League-duel met Servië zorgde de Achterhoekse spits voor beide doelpunten.

WhatsApp Image 2026-09-27 at 17.12.47

De Graafschap trekt eerste thuiszege over de streep

De Graafschap heeft na acht wedstrijden eindelijk zijn eerste thuiszege geboekt. Op de eigen Vijverberg trokken de Superboeren een benauwde zege over streep: 1-0 tegen FC Den Bosch.

BoumansStopt0

Doetinchemmers reageren eensgezind op vertrek van burgemeester Boumans

Mark Boumans kondigde donderdagavond zijn afscheid aan als burgemeester van Doetinchem. De 51-jarige Boumans verruilt de functie van eerste burger in Doetinchem voor een nieuwe baan als voorzitter van de Vereniging Hogescholen in Den Haag. De inwoners van 'zijn' stad zeggen hem te zullen missen.