gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Beachclub wil het Bloemendaal van regio zijn

caac61539a9b8bab03fd5301421badb4.jpg
Redactie REGIO8 |

“We zullen wel moeten”, vertelt initiatiefnemer Wouter Beijers. “En we gaan ook gewoon open. Afspraak is afspraak, dus dat gaan we ook doen.” De ambitieuze ondernemers werken met man en macht om vrijdagavond voor het eerst de deuren te openen van de beachclub die binnen een paar jaar het Bloemendaal van Oost-Nederland moet worden. “De ambitie ligt wel om dat binnen nu en twee jaar wel te bereiken.” Vorig jaar was de beachclub nog volledig in Caribische stijl en enkel voor vier maanden opgebouwd, nu is de strandtent met een volledig nieuw design te bezoeken.

De nieuwe strandtent heeft een vergunning voor de komende vijf jaar. De initiatiefnemers kregen van Winterswijk te horen dat er enkele aanpassingen aan de uitstraling van de zomerse horecagelegenheid moesten komen. “Als de beachclub in de wintermaanden ook aanwezig is dan zijn die knalgele en roze huisjes niet helemaal toepasselijk”, kreeg Beijers te horen. “Dus vandaar dat we gekozen hebben voor wat neutralere kleuren en neutralere materialen.”

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-05-23 at 15.00.16.jpeg

De Graafschap Vrouwen gehuldigd op festival Achterland

Onder luid applaus betraden de speelsters en staf van De Graafschap Vrouwen zaterdagmiddag het podium van Festival Achterland. Daar werd het team feestelijk gehuldigd na het historische seizoen waarin promotie naar de eredivisie werd afgedwongen.

Screenshot 2026-05-23 09.29.02.png

Festival Achterland viert 15 jaar feest in Doetinchem

Achterland viert van donderdag tot en met maandag de vijftiende editie van het festival aan de Oude IJssel in Doetinchem. Dit jaar is er voor het eerst een brug over het water en die valt volgens de organisatie in de smaak. De vrijdagavond was bomvol.

Thomas Duivenvoorden01.jpg

Thomas Duivenvoorden officieel nieuwe hoofdtrainer van De Graafschap

Voor weinig supporters een verrassing, maar nu is het ook officieel. Thomas Duivenvoorden is vanaf het nieuwe seizoen hoofdtrainer van De Graafschap. Afgelopen seizoen was hij al assistent-trainer bij de Doetinchemse club in de eerste divisie.

GerritVossers8710.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een zonnig pinksterweekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Bij de Kempermolen in Breedenbroek voorspelt hij een zonnig pinksterweekend.

kerk silvolde2.jpg

Oranjetempel Silvolde mag niet open tijdens nachtwedstrijden Oranje

Zes keer was de Oranjetempel in Silvolde stijf uitverkocht tijdens het EK van 2024. Honderden Oranjesupporters keken samen naar de wedstrijden van het Nederlands elftal in de Silvoldse kerk. Dit WK wordt het wat lastiger, voor nachtwedstrijden krijgt de tempel tot onbegrip en frustratie geen ontheffing.

87c9b5b85dc06c68242858fcdf1be369.jpg

Afspraken wegaanpassingen Slingeland Ziekenhuis rond: miljoeneninvestering nodig

De veelbesproken wegaanpassingen rond het nieuwe Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem aan de A18 gaan definitief door. Er komt onder meer een extra afslag vanaf de snelweg en meerdere rijbanen worden aangepast om de verwachte verkeersdrukte in goede banen te leiden.