gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Baudet beschuldigt docent van Marianum

676a15362a6eedcb4fd58460ef9a5d35
Redactie REGIO8 |
"Ik krijg deze bizarre, schandelijke schoolopdracht van een boze leerling doorgestuurd", schrijft Baudet op Twitter. "Schokkend!" Baudet voegde een afbeelding toe aan zijn tweet, met een deel van de opdracht die, na een inleidende tekst, luidt: "Is Baudet een tijdverschijnsel dat snel weer uitsterft? Of hebben zijn ideëen, die populair zijn bij onder meer jongeren die een hoge opleiding genieten of genoten hebben, daadwerkelijk bestaansrecht voor de toekomst?" Baudet laat via het sociale medium weten daar niet van gediend te zijn en een bezoek wil brengen om tekst en uitleg te vragen, dan wel te geven. "Yer Ramautarsing en ik komen graag op uw school langs om de schandelijke laster aan het adres van FVD recht te zetten", aldus de politicus.

Gierveld loopt niet weg voor zijn woorden en reageerde via Twitter. "Ik schrijf hier niets dat niet uit je eigen mond komt en bovendien is het een opdracht waar leerlingen alle kanten mee opkunnen. (schrijf betoog/beschouwing over dit onderwerp) Zelfs jouw kant", aldus de docent. "Een flinke frame dus." Gierveld werd overspoeld door reacties van Twitteraars die de aanval op hem inzette en Baudet verdedigen. Als tegenreactie deelt Gierveld de volledige opdracht. Bijgevoegd in de fotogallerij zijn alle tweets te vinden.

Foto: Twitter
5ea6ea90c656d324ba656eb57e8eed30

Lees ook

TreinDE10

Onderzoek naar nieuwe treinverbinding met Duitsland

NS onderzoekt samen met Deutsche Bahn of er een extra internationale intercity kan gaan rijden tussen Nederland en het Duitse Ruhrgebied, met een stop in Arnhem. Dit kan voor reizigers uit de Achterhoek de OV-verbinding met Duitsland flink verbeteren.

Gemeentehuis Bronckhorst10

Nog voor het zomerreces duidelijkheid over coalitie Bronckhorst

GBB, PRO Bronckhorst, VVD en D66 verwachten nog voor het zomerreces een coalitieakkoord en een nieuw college te presenteren. Dat liet GBB-fractievoorzitter Robbert van Velsen donderdagavond weten tijdens een update aan de gemeenteraad.

FlexFlitserBoetes

Beruchte flitspaal Rijksweg in Gaanderen bezorgt inwoner zes verkeersboetes

Een flexflitser in Gaanderen houdt de gemoederen van inwoners al weken bezig. Ook op twee andere locaties in de gemeente Doetinchem moet hard rijden worden teruggedrongen. Henk te Mebel (74) was in mei zes keer de sjaak aan de Rijksweg. Zijn boeteteller staat nu op 778 euro.

OranjekoortsDTC2

Oranjekoorts moet nog op gang komen in Doetinchem: ‘Eerst de groepsfase overleven'

Het wereldkampioenschap voetbal is officieel van start. Nederland trapt het toernooi zondagavond af met de groepsfasewedstrijd tegen Japan. Toch lijkt de Oranjekoorts nog niet overal toegeslagen.

Glasvezel20

Glasvezelbelofte in Emmerich eindigt in teleurstelling: stad zoekt nieuwe uitweg

De grote glasvezelbelofte voor Emmerich am Rhein valt grotendeels in duigen. Het bedrijf Unsere Grüne Glasfaser, kortweg UGG, heeft besloten de uitrol voor het grootste deel stop te zetten. Burgemeester Claudia Lindlahr betreurt dat zeer. De stad beëindigt nu de samenwerking met het telecombedrijf.

Gekantelde trekker Meddo 2

Trekker met bestrijdingsmiddelen gekanteld in Meddo

Een trekker met veldspuit is vrijdagmiddag op de Meddoseweg bij Meddo gekanteld. De bestuurder moest uitwijken voor een tegemoetkomende vrachtwagen, maar kwam daarbij in de berm terecht. Door de zachte berm is de trekker op zijn kant terechtgekomen.