gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Baudet beschuldigt docent van Marianum

676a15362a6eedcb4fd58460ef9a5d35.jpg
Redactie REGIO8 |
"Ik krijg deze bizarre, schandelijke schoolopdracht van een boze leerling doorgestuurd", schrijft Baudet op Twitter. "Schokkend!" Baudet voegde een afbeelding toe aan zijn tweet, met een deel van de opdracht die, na een inleidende tekst, luidt: "Is Baudet een tijdverschijnsel dat snel weer uitsterft? Of hebben zijn ideëen, die populair zijn bij onder meer jongeren die een hoge opleiding genieten of genoten hebben, daadwerkelijk bestaansrecht voor de toekomst?" Baudet laat via het sociale medium weten daar niet van gediend te zijn en een bezoek wil brengen om tekst en uitleg te vragen, dan wel te geven. "Yer Ramautarsing en ik komen graag op uw school langs om de schandelijke laster aan het adres van FVD recht te zetten", aldus de politicus.

Gierveld loopt niet weg voor zijn woorden en reageerde via Twitter. "Ik schrijf hier niets dat niet uit je eigen mond komt en bovendien is het een opdracht waar leerlingen alle kanten mee opkunnen. (schrijf betoog/beschouwing over dit onderwerp) Zelfs jouw kant", aldus de docent. "Een flinke frame dus." Gierveld werd overspoeld door reacties van Twitteraars die de aanval op hem inzette en Baudet verdedigen. Als tegenreactie deelt Gierveld de volledige opdracht. Bijgevoegd in de fotogallerij zijn alle tweets te vinden.

Foto: Twitter
5ea6ea90c656d324ba656eb57e8eed30.jpg

Lees ook

stationskwartier.png

Stationskwartier Doetinchem krijgt vorm, tweede woonlaag gereed

Het is de meeste mensen waarschijnlijk niet ontgaan: de kale en lege plek naast station Doetinchem wordt steeds verder opgevuld met een nieuwe woontoren. De bouw van het gloednieuwe Stationskwartier, met onder meer veertig sociale huurappartementen, krijgt steeds meer vorm. Inmiddels is ook een mijlpaal bereikt: de tweede woonlaag is gereed.

Hiddinga40.jpg

Ben en Thomas Hiddinga beklimmen samen Alpe d’HuZes na zware diagnose

Vader en zoon Ben en Thomas Hiddinga uit Heelweg doen samen mee aan Alpe d’HuZes. Met duizenden anderen beklimmen zij de beroemde Franse berg om geld op te halen voor kankeronderzoek. Voor Ben is de deelname extra bijzonder: vorig jaar kreeg hij te horen dat hij ongeneeslijke kanker heeft. Dankzij een succesvolle behandeling kan hij nu samen met zijn zoon de uitdaging aangaan.

WhatsApp Image 2026-06-03 at 12.19.27 (1).jpg

Bestuurster van driewielfiets gewond na aanrijding in Doetinchem

Een bestuurster van een driewielfiets in woensdagochtend bij een verkeersongeval in Doetinchem gewond geraakt. De fietsster is met onbekend letsel naar het ziekenhuis gebracht.

WhatsApp Image 2026-06-03 at 09.50.51.jpg

Autowrak uit Oude IJssel in Doetinchem getakeld: 'Bij andere zoektocht tegengekomen'

Waterschap Rijn en IJssel is woensdagochtend druk bezig geweest om een autowrak uit de Oude IJssel in Doetinchem te takelen. Het voertuig werd eind 2024 gevonden en bleek op een diepte van ongeveer vier tot vijf meter diepte te liggen.

WhatsApp Image 2026-06-03 at 09.07.47.jpeg

Brand in bedrijfspand in Ulft

De brandweer is woensdagochtend uitgerukt voor een brand in een bedrijfspand in Ulft. Door het snelle optreden van de bedrijfshulpverlener, gevolgd door de inzet van de brandweer, kon erger worden voorkomen.

afsluiting-parallelweg-Rengersweg.jpg

Parallelweg tussen Lochem en Laren ruim half jaar afgesloten

De parallelweg langs de Rengersweg (N332) tussen Lochem en Laren is ruim een half jaar afgesloten voor verkeer. De provincie Gelderland is bezig om een gedeelte van de weg te verbreden. De werkzaamheden duren tot 18 december.