gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Baudet beschuldigt docent van Marianum

676a15362a6eedcb4fd58460ef9a5d35
Redactie REGIO8 |
"Ik krijg deze bizarre, schandelijke schoolopdracht van een boze leerling doorgestuurd", schrijft Baudet op Twitter. "Schokkend!" Baudet voegde een afbeelding toe aan zijn tweet, met een deel van de opdracht die, na een inleidende tekst, luidt: "Is Baudet een tijdverschijnsel dat snel weer uitsterft? Of hebben zijn ideëen, die populair zijn bij onder meer jongeren die een hoge opleiding genieten of genoten hebben, daadwerkelijk bestaansrecht voor de toekomst?" Baudet laat via het sociale medium weten daar niet van gediend te zijn en een bezoek wil brengen om tekst en uitleg te vragen, dan wel te geven. "Yer Ramautarsing en ik komen graag op uw school langs om de schandelijke laster aan het adres van FVD recht te zetten", aldus de politicus.

Gierveld loopt niet weg voor zijn woorden en reageerde via Twitter. "Ik schrijf hier niets dat niet uit je eigen mond komt en bovendien is het een opdracht waar leerlingen alle kanten mee opkunnen. (schrijf betoog/beschouwing over dit onderwerp) Zelfs jouw kant", aldus de docent. "Een flinke frame dus." Gierveld werd overspoeld door reacties van Twitteraars die de aanval op hem inzette en Baudet verdedigen. Als tegenreactie deelt Gierveld de volledige opdracht. Bijgevoegd in de fotogallerij zijn alle tweets te vinden.

Foto: Twitter
5ea6ea90c656d324ba656eb57e8eed30

Lees ook

Stadhuis doetinchem

Inwoners delen zorgen over sociale veiligheid in Doetinchem: 'Sommige plekken liever vermijden'

Donkere fietspaden, overlast door drugsgebruikers, verwarde of verkeerd begrepen personen en intimidatie op straat. Dat kwam naar boven tijdens drie gespreksavonden over sociale veiligheid in de gemeente Doetinchem. Inwoners deelden uiteenlopende situaties en plekken waar zij zich niet veilig voelen.

SluisEefde0

Sluis bij Eefde kan vaker worden gebruikt: van vijf naar tien doorvaarmomenten

Rijkswaterstaat verhoogt vanaf maandag het aantal momenten waarop schepen door de sluis bij Eefde kunnen varen. Het aantal schuttingen wordt uitgebreid van vijf naar tien per dag. De verruiming is mogelijk doordat het waterpeil van de IJssel de afgelopen week verder is gestegen.

Gerrits Weerpraot0

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een weekend met ideaal terrasweer

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en Liemers door. Bij Landwinkel Luemers in Ulft voorspelt de weerboer een ideaal weekend om het terras op te gaan.

A12

Verkeer richting Achterhoek moet omrijden door werkzaamheden A12

De A12 is tussen knooppunt Velperbroek en aansluiting Beek op de nacht van donderdag 10 september 21.00 uur tot vrijdag 11 september 05.00 uur deels afgesloten wegens wegwerkzaamheden.

WhatsApp Image 2026-09-04 at 10.25.59

Fietser gewond na aanrijding in Lichtenvoorde

Een fietser is vrijdagochtend in Lichtenvoorde aangereden door een auto. Het slachtoffer is met onbekend letsel naar het ziekenhuis gebracht.

Vijverberg0

Verplichte buscombi vanwege mogelijke vechtafspraak: De Graafschap boycot uitduel

De Graafschap boycot de uitwedstrijd tegen Heracles Almelo vanwege een op het allerlaatste moment aangekondigde verplichte buscombi. Reden dat daarvoor is gekozen, is een mogelijke vechtafspraak tussen beide harde kernen.