gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Barend Ubbinkweg drie maanden afgesloten

d482e2448b03e51f950fc455e4c82b57
Redactie REGIO8 |
“De wegafsluiting is noodzakelijk om de vispassage (één van de grootste van Nederland) onder de weg door te kunnen leggen”, zo laat het Waterschap Rijn en IJssel weten over de werkzaamheden. “Hiervoor moeten onder andere elektrakabels door Liander verlegd worden en bestaand wegdek en grond worden verwijderd. Daarna volgt de daadwerkelijke aanleg van de vispassage. Mede doordat het beton van de vispassage vier weken moet uitharden bedraagt de looptijd van de afsluiting drie maanden.”

Voor gemotoriseerd verkeer en het openbaar vervoer worden omleidingsroutes ingesteld via de N338 en de N317. Fietsers en wandelaars kunnen wel gebruik blijven maken van de Barend Ubbinkweg.

Foto: Waterschap Rijn en IJssel

Lees ook

VlagGaanderenInzet

Gaanderen kiest eigen dorpsvlag: 'Hopelijk gaat die straks overal wapperen'

Gaanderen heeft een eigen dorpsvlag. Uit meerdere inzendingen kreeg het ontwerp van Miranda Smit-Reijers de meeste stemmen. Als het aan Dorpsraad Gaanderen ligt, is de nieuwe vlag straks op zoveel mogelijk plekken in het dorp te zien. Of die er daadwerkelijk komt te hangen, is nog wel de vraag.

Bord Didam

Conceptwoningen Didam opnieuw vertraagd, nu door aansluiting stroom

De dertig conceptwoningen aan De Els in Didam worden opnieuw later opgeleverd. De woningen zouden oorspronkelijk eind 2025 klaar zijn, maar liepen al maanden vertraging op door een bunzing en een steenmarter. Nu zorgt de aansluiting op het elektriciteitsnet voor nieuwe vertraging. Plavei verwacht de woningen begin december op te leveren. Dat terwijl de woningen er in eerste instantie binnen elf maanden moesten staan.

GAGSravana20

Uitzending in teken van Sravana trapt campagne af: 'We moeten nu ook echt helpen'

Het radioprogramma van Get a Grip op REGIO8 stond woensdag in het teken van 'Het hart voor Sravana'. Het was de aftrap voor een campagne om geld op te halen voor het Achterhoekse hospice dat kampt met een financieringstekort rondom de nieuwbouw. Een van de aanjagers van de actie Sjoerd Weikamp, kroop in de rol van presentator.

OpheffingEenrichtingBeek0

Eenrichtingsweg grensovergang Beek teruggedraaid: ‘Opgelucht’

De zwarte tape op de bewegwijzering kan van de plaatsnaam Elten af en de verbodsborden kunnen weg. De Eltenseweg richting de grens bij Beek is geen eenrichtingsweg meer. Wethouder Jeanette Derksen verwijderde woensdagochtend symbolisch het verbodsbord bij de grens.

Zonne-energie-zonne-panelen-Foto-gemeente-Lochem

Bronckhorst wil energietransitie voortaan samen met inwoners vormgeven

Bronckhorst wil inwoners, ondernemers en organisaties in de gemeente een grotere rol geven in de energietransitie. Zoals eerder naar buiten is gebracht wordt de realisatie van grootschalige energieopwekking gepauzeerd, zoals de plannen voor een windpark bij Keppel-Eldrik.

WhatsApp Image 2026-09-29 at 07.22.05

Explosie Dinxperlo jaagt buurt de stuipen op het lijf: 'Ik voel me niet meer veilig'

"Het ging zo hard. De muren trilden", vertelt een vrouw uit Dinxperlo dinsdagochtend. Iets na 03.30 uur ging bij de woning naast haar een explosief af. De schrik zit er nog altijd goed in bij buurtbewoners. In de Aaldersbeeklaan, waar de knal te horen was, overheerst het gevoel van onveiligheid.