gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Barend Ubbinkweg drie maanden afgesloten

d482e2448b03e51f950fc455e4c82b57
Redactie REGIO8 |
“De wegafsluiting is noodzakelijk om de vispassage (één van de grootste van Nederland) onder de weg door te kunnen leggen”, zo laat het Waterschap Rijn en IJssel weten over de werkzaamheden. “Hiervoor moeten onder andere elektrakabels door Liander verlegd worden en bestaand wegdek en grond worden verwijderd. Daarna volgt de daadwerkelijke aanleg van de vispassage. Mede doordat het beton van de vispassage vier weken moet uitharden bedraagt de looptijd van de afsluiting drie maanden.”

Voor gemotoriseerd verkeer en het openbaar vervoer worden omleidingsroutes ingesteld via de N338 en de N317. Fietsers en wandelaars kunnen wel gebruik blijven maken van de Barend Ubbinkweg.

Foto: Waterschap Rijn en IJssel

Lees ook

Graafschap stadion

De Graafschap zonder uitsupporters aan seizoenstart tegen Helmond Sport

De Graafschap speelt op 9 augustus de eerste wedstrijd van het seizoen, maar moet dat doen zonder uitsupporters. De Doetinchemse club is akkoord gegaan met een aantal schikkingsvoorstellen van de aanklager betaald voetbal, naar aanleiding van vuurwerk tijdens de uit- en thuiswedstrijd in de play-offs tegen Almere City FC.

blur beek

Wielrenner zwaargewond na botsing met auto op Arnhemseweg in Beek

Bij een ongeval op de Arnhemseweg in Beek is maandagmiddag een wielrenner zwaargewond geraakt na aanrijding met een auto. De wielrenner is met spoed naar het ziekenhuis gebracht.

weth bland

De Regisseur, Man met een Missie en Ei van Columbus in Berkelland

Het nieuwe college van Berkelland gaat onder het mom van ‘verbinding’ met een schone lei beginnen aan een nieuwe bestuursperiode, met een ‘nieuw’ bestuursmodel. Zes zaken die zijn opgevallen tijdens de presentatie van het nieuwe raadsprogramma.

LaatsepaaltjeZC0

Laatste paaltje Zwarte Cross de grond in, opbouw officieel begonnen

Met nog zo’n vier weken te gaan tot het feest van de Zwarte Cross weer los barst, zijn de eerste zichtbare voorbereidingen een feit. De nieuwe burgemeester van de gemeente Oost-Gelre, waar het festival gehouden wordt, had de eer om het aller laatste markeerpaaltje de grond in te slaan.

WhatsApp Image 2026-06-22 at 07.21.43

Automobilist zwaargewond na botsing tegen boom in Zelhem

Bij een eenzijdig ongeval op de Halseweg in Zelhem is maandagochtend een automobilist zwaargewond geraakt. De bestuurder kwam door een nog onbekende oorzaak in de berm terecht en botste tegen een boom.

WhatsApp Image 2026-06-21 at 13.52.36

De Graafschap trapt seizoen af met duidelijke ambities en aast op langer verblijf Niemeijer

De Graafschap is zondagmiddag op de velden van ZZC ’20 in Zelhem begonnen aan de voorbereiding op een nieuw seizoen in de Keuken Kampioen Divisie. Onder leiding van de nieuwe hoofdtrainer Thomas Duivenvoorden werd de toon met een pittige en energieke training, gelijk gezet.