gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Bahoui in basis De Graafschap tegen ADO

921526b072be2ee557f68b1deffa19cb

De Zweed Nabil Bahoui maakt vrijdagavond zijn basisdebuut in het duel van De Graafschap tegen ADO Den Haag op De Vijverberg. De ploeg van trainer Henk de Jong kan bij een overwinning het gat met concurrent FC Emmen dichten en aansluiting vinden bij de rest van de ranglijst.

Redactie REGIO8 |

“Als je verliest is ADO weg, zo simpel is het”, weet trainer Henk de Jong. “Maar als je wint sta je er weer helemaal tussen. Dan is alles mogelijk voor ons. Dan sluit je aan bij de middenmoot en die is groot.” De Friese oefenmeester verwacht een zelfde soort lastige wedstrijd als tegen FC Utrecht, waar ADO-trainer Alfons Groenendijk aandachtig toeschouwer was. “ADO komt hier niet om het publiek te vermaken”, zegt De Jong. “Wij moeten met het publiek de krachten bundelen om de wedstrijd te winnen. Dan hebben we een goede kans.” Nabil Bahoui heeft zin in de strijd. “Voor mij was het een kwestie van fysiek klaar worden”, aldus de 28-jarige flankaanvaller. “Ik voel me nu behoorlijk goed, dus ik ga honderd procent geven en dan zien we wat dat oplevert.”

Voor Bahoui, wiens laatste club het Zwitserse Grasshoppers was, voelt zijn binnenkomst bij De Graafschap tot nu toe als een warm bad. “Het is een mooie club en het voelt net als een familie”, vindt de achtvoudig Zweeds international, die in de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht als toeschouwer kennismaakte met De Vijverberg. “De supporters zijn zelfs positief als we met 1-0 achterstaan, dan blijven ze gaan. Dat had ik niet bij mijn andere teams, daar begonnen ze met een 0-0 stand bij rust al te morren. Dat is een groot verschil en daar moeten we van zien te profiteren.”

Burgzorg, Benschop, Bahoui?
Bahoui start als linkervleugelaanvaller in de basis bij De Graafschap. Of Delano Burgzorg of Furdjel Narsingh slachtoffer wordt van het basisdebuut van de Zweed is nog niet duidelijk. “Hij is vooral voetbalslim”, zegt de trainer over de kwaliteiten van Bahoui. “Als hij een kans krijgt is hij heel rustig. Je ziet dat hij wat meegemaakt heeft en bovendien is het een heel prettig persoon. Dat merkte ik in ons eerste telefoongesprekje in mijn Achterhoekse Engels al. Het klikte direct en dat is een goed gevoel.”

Vermoedelijke opstelling: Jurjus; Owusu, Straalman, Van de Pavert, Tutuarima; Matusiwa, Vet, El Jebli; Burgzorg, Benschop, Bahoui.

Foto: REGIO8

Lees ook

LokaalBelangDtc0

Lokaal Belang Doetinchem verder als Samen Lokaal Doetinchem

Lokaal Belang Doetinchem gaat verder onder de naam Samen Lokaal Doetinchem. Dat maakte de partij maandagmiddag bekend. Volgens de partij dekte de oude naam niet meer volledig waar zij voor wil staan. De lokale partij heeft momenteel één zetel in de gemeenteraad.

Capibara40

Mannelijke capibara overleden in dierentuin in Eibergen

Een mannelijke capibara is donderdag in dierenpark Hof van Eckberge in Eibergen overleden. Na een introductie met het andere geslacht is er een confrontatie geweest, die het mannetje helaas niet heeft overleefd.

Fien Snelting

Fien Snelting wint twee prijzen bij Amphion Open: ‘Voelt een beetje onwerkelijk’

Voor de 21-jarige Fien Snelting uit Megchelen is de finale van Amphion Open van zaterdagavond er een om niet snel te vergeten. De singer-songwriter won zowel de persprijs als de vakjuryprijs.

StruikelsteenMoorman20

Na straatnaam nu struikelsteen voor verzetsheld Moorman: ‘lokale helden eren’

Een eigen straat had hij al, na dit weekend heeft verzetsheld Wim Moorman ook een eigen struikelsteen, gelegd voor zijn geboortehuis aan de Sint Jansgildestraat in Beek. “Iedere kern heeft zijn eigen helden, die moeten we eren. Voor Beek is één van die helden Wim Moorman”, zegt initiatiefnemer Henk Ankoné.

SluisEefde0

Gemaal in Eefde kan extreem laag water niet aan

Miljoenen steken in een renovatie, maar geen rekening houden met laag water: bij het gemaal in Eefde dreigt dat een kostbare misser te worden. De pompen hangen te hoog om bij droogte voldoende water naar het Twentekanaal te krijgen. Daardoor dreigt het Twentekanaal eens in de twee jaar te moeten sluiten voor alle scheepvaart. Voor de binnenvaart en bedrijven langs het kanaal kan dat flinke gevolgen hebben.

WhatsApp Image 2026-09-21 at 09.57.21

Keukenbrand richt veel schade aan in woning in Doetinchem

Bij een brand in een woning in Doetinchem is zaterdagochtend veel schade ontstaan. Bij de brand zijn geen gewonden gevallen.