gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

AZSV speelt in februari restant van wedstrijd

ee96e5ddfe2ff6cc44be4d0de39ce5d2.jpg
Redactie REGIO8 |

“In februari is het eerste inhaalprogramma, dus gaan we ervan uit dat het dan gespeeld wordt”, laat trainer Dennis van Toor aan REGIO8 weten. “De KNVB zal het opnieuw inplannen, we wachten af.” De coach van de Aaltense hoofdklasser schrok van de blessure van de assistent-scheidsrechter. “De gewoonte bij grensrechters is dat ze de bal ontwijken, daarbij ging het alleen niet goed”, beschrijft Van Toor het pijnlijke moment. “Het was voor de andere dug-out, toch zo’n dertig meter van mij af. Hij schreeuwde meteen, toen wist ik wel dat het fout zat.”

Pieterse werd per ambulance naar het ziekenhuis in Winterswijk gebracht. AZSV wilde eerst nog doorspelen, maar dat bleek onmogelijk door de duisternis. “Die gooide roet in het eten en wij hebben natuurlijk geen lichtinstallatie”, zegt Van Toor, die de scheidsrechter - ondanks het klaarstaan van een vervangende grensrechter – het duel definitief zag staken. “Als je tien minuten speelt dan wil je toch graag zo’n wedstrijd afmaken.” Pieterse gaat naar alle verwachting deze week onder het mes. AZSV laat weten de grensrechter nog een aardigheid te sturen. “Hij heeft ook wel humor, wat hij stuurde nog foto’s vanuit het ziekenhuis”, aldus de trainer van de hoofdklasser. “We hebben contact gehouden, die man waardeert dat ook heel erg.”
Foto: AZSV TV

Lees ook

WhatsApp Image 2026-04-02 at 21.45.57.jpeg

Coalitieadvies Doetinchem zonder verkiezingswinnaar: ‘Zwarte bladzijde’

Klaas Agricola, verkenner van de gemeente Doetinchem, heeft donderdagavond zijn advies gepresenteerd aan de gemeenteraad over de vorming van een nieuwe coalitie. Na gesprekken met alle fracties afgelopen zaterdag ziet hij voldoende aanknopingspunten voor een samenwerking tussen PRO, CDA, VVD en D66. Winnaar van de verkiezingen, Gemeentebelang Doetinchem, valt opvallend genoeg buiten dit advies.

Brug ijssel.jpg

Brug tussen Etten en Terborg alwéér dicht voor onderhoud

De brug over de Oude IJssel tussen Etten en Terborg zorgt de komende weken voor hinder. Eerst wordt er gewerkt met verkeersregelaars, later gaat de brug een paar dagen helemaal dicht.

BloemetjesVoorTijn0.png

Last van hooikoorts? Achterhoek kleurt tijdens Pasen rood: ‘Pas op voor de berk’

Een kriebel in je keel, niezen en tranende ogen: het hooikoortsseizoen is in volle gang. Ook in de Achterhoek kunnen voornamelijk pollen van de es en berk je deze weken flink dwarszitten. De regio kleurt rood, pas op tijdens Pasen.

VBGRAFCE0.jpg

Dijkhuizen voorzichtig met spelers in druk paasweekend: ‘Zuinig op zijn’

De Graafschap wacht met twee wedstrijden een druk Paasweekend. Op de Vijverberg is maandagmiddag Jong AZ de tegenstander, maar eerst reizen de Superboeren vrijdag af naar Eindhoven. Met de plaatselijke FC treffen ze een ploeg die qua thuisresultaten in vorm is. In het Jan Louwers Stadion werden de laatste vier wedstrijden gewonnen door de Eindhovenaren.

AspergesElten.jpeg

Aspergeseizoen gestart in Elten: grensafsluiting bij Beek kan invloed hebben op verkoop

Het aspergeseizoen is weer van start gegaan, zo ook bij Winfried Derksen uit Elten, die zijn asperges grotendeels aan Nederlanders verkoopt. Ondanks dat hij een goede oogst verwacht kan de grensafsluiting bij Beek wel gevolgen hebben voor zijn omzet. Toch hoopt hij dat de Nederlanders zijn asperges alsnog weten te vinden.

Achterland20250.png

Festival Achterland in Doetinchem breidt uit: camping en mogelijke brug over Oude IJssel

Festival Achterland krijgt bij de vijftiende editie een flinke make-over. Het Achterhoekse festival breidt uit naar de andere kant van de Oude IJssel met ‘De Overkant’, onderzoekt de aanleg van een tijdelijke brug en werkt aan een nieuwe camping. Met die veranderingen hoopt de organisatie de groeiende drukte beter te spreiden.