Ulft, Netherlands

Auto's botsen bij stoplicht in Doetinchem

Twee voertuigen zijn maandagavond tegen elkaar geknald op een kruising in Doetinchem. Geen van de inzittenden is gewond geraakt bij de kop-staartaanrijding.
Tijmen Gerritsen | 5 januari 2021 09:37 | Aangepast op 5 januari 2021 09:37
Het ongeval vond maandagavond plaats op de Oostelijke Randweg bij de afslag naar de Varsseveldseweg. Een automobilist stond te wachten bij het verkeerslicht, maar dat had zijn achterligger niet door. Vervolgens knalde het busje hard op de auto. Alle betrokkenen kwamen bij het ongeval met de schrik vrij. Het ambulancepersoneel hoefde niet ter plaatse te komen.

De twee voertuigen zijn bij de aanrijding zwaar beschadigd geraakt en zijn afgesleept door een bergingsbedrijf. Het verkeer is een tijdlang via een rijstrook begeleid.
Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Livestream laat mensen thuis meekijken bij Ulftse Avondvierdaagse

Wandelaars kunnen zich opmaken voor de Ulftse Avondvierdaagse die woensdag van start gaat. Sinds een...

‘Prutje Peter’, een cultheld met authentiek dialect binnen Vios Beltrum

COLUMN / De spelers lopen van het veld af, evenals de scheidsrechter. In de bestuurskamer van Vios B...

Twee gewonden bij frontale botsing met auto in Doetinchem

Bij een aanrijding tussen een auto en scooter zijn zondag in Doetinchem twee personen op een scooter...

Winterswijk gaat zonder coalitie en met drie wethouders verder

Na weken van bestuurlijke onrust heeft de gemeenteraad van Winterswijk besloten om de bestuursperiod...

De eerste tenten en podia van Festival Achterland verrijzen op de Bleek in Doetinchem

Met nog een kleine week te gaan verrijzen de eerste tenten en podia van Festival Achterland op De Bl...

Weerboer Gerrit voorspelt een weekend met zomerse temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...