gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Automobilisten tanken een uur accijnsvrij in Doetinchem

cc048e4aa6f6809982bc97f337526181

Automobilisten in de omgeving van Doetinchem konden woensdag hun geluk niet op. Bij het tankstation van TinQ aan de Europaweg in Doetinchem konden ongeveer honderd gelukkigen eenmalig accijnsvrij hun auto volgooien. Hiermee wil het bedrijf het tanken een keertje wel plezierig maken.

Viggo Zweverink | Hidde Vinkenvleugel |  | Aangepast op
“Het is natuurlijk niet altijd leuk om te moeten tanken en dan is het juist leuk om het een keer wel met plezier te doen”, legt marketingmedewerkster Angela van den Bos, van TinQ uit. “We doen het om twintig locaties door heel Nederland en we proberen het voor iedereen in heel Nederland deze actie uit te voeren.”

Uit Doetinchem en omstreken stonden tientallen automobilisten in de rij bij het tankstation.De actie viel enorm in de smaak. “Het is goed dat er voor mensen met een kleine portemonnee een keer rekening gehouden wordt”, legt een bezoeker uit.

De prijs van de benzine daalde voor een uur met circa 90 cent, dat scheelt uiteindelijk aanzienlijk met een volle tank. “Normaal betaal ik 118 euro en nu ongeveer de helft. Daar kan ik mooi een keer een terrasje mee pakken”, aldus een van de gelukkigen.

Lees ook

BrandweerDinxperlo0

Aalten trekt drie tot vier miljoen uit voor Nederlands-Duitse brandweerkazerne

De gemeente Aalten wil drie tot vier miljoen euro uittrekken voor een gezamenlijke brandweerkazerne voor Dinxperlo en Suderwick. Dat staat in de ontwerpbegroting. Als de plannen doorgaan, kan de bouw in 2027 beginnen.

Gelredome

Minder De Graafschap-supporters welkom in Arnhem: ‘Bijzonder teleurstellend’

De Graafschap mag op zondag 8 november slechts vijfhonderd supporters meenemen voor het Gelderse treffen met Vitesse in Arnhem. In het uitvak is normaal gesproken plek voor achthonderd bezoekende supporters, maar dit aantal is door de lokale driehoek in Arnhem afgewezen.

02 Schutterijen

Montferland trekt de portemonnee, schutterijen en carnaval profiteren

De gemeente Montferland gaat flink investeren in kunst en cultuur. De komende twee jaar komt er jaarlijks ruim 94.000 euro extra beschikbaar. Vanaf 2029 loopt dat bedrag op tot ruim 114.000 euro per jaar. Vooral schutterijen en carnavalsverenigingen profiteren van het nieuwe beleid.

Plaggenhut0

Zelhems erfgoed zichtbaar bij Smedekinck met nieuwe plaggenhut

Museum Smedekinck in Zelhem is een publiekstrekker rijker. Bij het historische streekmuseum is zaterdag een ouderwetse plaggenhut geopend. De woning geeft een inkijkje hoe het harde leven was van de armste inwoners van Zelhem in de negentiende eeuw. Stichting Plaggen Hendrik hoopt met de komst het cultureel erfgoed in ere te houden.

DruDrone10

Oppositie wil DRU redden met lening en ingrijpende veranderingen

Een groep oppositiepartijen in Oude IJsselstreek wil de financiële steun aan het DRU Industriepark koppelen aan een grondige verandering van de organisatie. In een alternatief plan stellen ADA, Pro, Dorp en Plattelandbeweging en Burgers op 1 voor om 600.000 euro te lenen aan de stichting, onder voorwaarden. Ook moet worden onderzocht of de horeca kan worden overgedragen aan een externe ondernemer.

HalveMarathonDoetinchem0

Halve marathon Doetinchem steeds populairder

De atletiekbaan van ARGO Atletiek is zondag start en finish van de halve marathon van Doetinchem. De wedstrijd beleeft de 41e editie. Zo'n duizend deelnemers hebben zich voor die afstand van ruim 21 kilometer ingeschreven. In totaal schreven meer dan 1700 hardlopers zich in, waarbij opvalt dat de 7,5 kilometer een populaire afstand is geworden.