gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Automobilisten tanken een uur accijnsvrij in Doetinchem

cc048e4aa6f6809982bc97f337526181

Automobilisten in de omgeving van Doetinchem konden woensdag hun geluk niet op. Bij het tankstation van TinQ aan de Europaweg in Doetinchem konden ongeveer honderd gelukkigen eenmalig accijnsvrij hun auto volgooien. Hiermee wil het bedrijf het tanken een keertje wel plezierig maken.

Viggo Zweverink | Hidde Vinkenvleugel |  | Aangepast op
“Het is natuurlijk niet altijd leuk om te moeten tanken en dan is het juist leuk om het een keer wel met plezier te doen”, legt marketingmedewerkster Angela van den Bos, van TinQ uit. “We doen het om twintig locaties door heel Nederland en we proberen het voor iedereen in heel Nederland deze actie uit te voeren.”

Uit Doetinchem en omstreken stonden tientallen automobilisten in de rij bij het tankstation.De actie viel enorm in de smaak. “Het is goed dat er voor mensen met een kleine portemonnee een keer rekening gehouden wordt”, legt een bezoeker uit.

De prijs van de benzine daalde voor een uur met circa 90 cent, dat scheelt uiteindelijk aanzienlijk met een volle tank. “Normaal betaal ik 118 euro en nu ongeveer de helft. Daar kan ik mooi een keer een terrasje mee pakken”, aldus een van de gelukkigen.

Lees ook

Snelweg A18

Nacht- en weekendafsluitingen A18 tussen Varsseveld en Wehl door werkzaamheden

Achterhoekers die deze week op pad gaan moeten rekening houden met afsluitingen van de A18 tussen Varsseveld en Wehl. Er vinden een aantal nachtelijke afsluitingen plaats en een weekendafsluiting.

Waterstofbus-Arriva

Andere cao houdt streekvervoer Achterhoek buiten staking

Ondanks de landelijke staking in het streekvervoer rijden de bussen en treinen in de Achterhoek wel. De reden dat buschauffeurs en machinisten in onze streek wel gewoon rijden komt volgens het FNV doordat in de Achterhoek een andere cao geldt.

HalloweenTuinUlft0

Vuurspuwende draken en draaimolen met clowns in Halloweentuin van Rene uit Ulft

Rene Zweers, wonend aan de Akkerstraat 10 in Ulft, heeft zijn voortuin dit jaar voor het eerst omgetoverd tot een ware Halloweentuin. Met een investering van maar liefst 2.000 euro is er een spookachtige creatie ontstaan waar je je ogen uitkijkt, en dat alles voor die ene feestdag in oktober.

896156c8-e637-4ea3-a2bd-2e71d3c403ce

De Graafschap legt jeugdspeler Van de Weert vast

De Graafschap heeft jeugdspeler Dinand Van de Weert beloont met zijn eerste contract. De 18-jarige verdediger uit Rhenen tekent tot de zomer van 2029 bij de Doetinchemmers. De club heeft een optie om de verbintenis met een jaar te verlengen.

WhatsApp Image 2026-10-10 at 09.36.33

Politie zoekt getuigen van ramkraak bij juwelier in Gaanderen

De politie is op zoek naar getuigen en mensen die mogelijk camerabeelden hebben van de ramkraak bij juwelierszaak Punte in Gaanderen. Bij de kraak waren volgens de politie vermoedelijk vier verdachten betrokken. Het onderzoek is nog in volle gang.

Schermafbeelding 2026-10-13 132122

CBR lijkt na lange zoektocht nieuwe examenlocatie in Doetinchem te hebben gevonden

Na ruim vier jaar zoeken lijkt het Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen (CBR) een nieuwe examenlocatie te hebben gevonden in Doetinchem. De organisatie wil verhuizen naar een voormalig metaalbedrijf aan de Oude Terborgseweg. Op die nieuwe locatie wil het CBR meer dan tienduizend examens gaan afnemen per jaar. Een dreigend vertrek van het CBR uit de Achterhoek lijkt hiermee voorlopig afgewend.