gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Automobilisten tanken een uur accijnsvrij in Doetinchem

cc048e4aa6f6809982bc97f337526181

Automobilisten in de omgeving van Doetinchem konden woensdag hun geluk niet op. Bij het tankstation van TinQ aan de Europaweg in Doetinchem konden ongeveer honderd gelukkigen eenmalig accijnsvrij hun auto volgooien. Hiermee wil het bedrijf het tanken een keertje wel plezierig maken.

Viggo Zweverink | Hidde Vinkenvleugel |  | Aangepast op
“Het is natuurlijk niet altijd leuk om te moeten tanken en dan is het juist leuk om het een keer wel met plezier te doen”, legt marketingmedewerkster Angela van den Bos, van TinQ uit. “We doen het om twintig locaties door heel Nederland en we proberen het voor iedereen in heel Nederland deze actie uit te voeren.”

Uit Doetinchem en omstreken stonden tientallen automobilisten in de rij bij het tankstation.De actie viel enorm in de smaak. “Het is goed dat er voor mensen met een kleine portemonnee een keer rekening gehouden wordt”, legt een bezoeker uit.

De prijs van de benzine daalde voor een uur met circa 90 cent, dat scheelt uiteindelijk aanzienlijk met een volle tank. “Normaal betaal ik 118 euro en nu ongeveer de helft. Daar kan ik mooi een keer een terrasje mee pakken”, aldus een van de gelukkigen.

Lees ook

image

Tranen van blijdschap in Ratum: ontwikkelaar ziet af van vier Duitse windturbines

Stadtwerke Münster ziet af van de bouw van vier grote windturbines vlak over de Duitse grens bij Ratum. De turbines maakten deel uit van meerdere Duitse windenergieprojecten rond Winterswijk. De geplande windmolens zouden een tiphoogte van 250 meter tot 267 meter krijgen.

SporthalVordenGLD

Financiële tegenvaller bij verbouwing sporthal Vorden minder dan eerder verwacht

Voor de renovatie en verduurzaming van sporthal 't Jebbink in Vorden is 425.000 euro extra nodig. Dat bedrag ligt fors lager dan de tegenvaller van bijna 1 miljoen euro waar de gemeente eerder rekening mee hield.

GRAEMM0

De Graafschap zoekt ommekeer in Emmen: ‘Het begint echt bij de strijd’

De Graafschap kent een dramatische seizoenstart. Eén punt uit vijf wedstrijden spreekt daarbij boekdelen. Die cijfers komen ook bij trainer Thomas Duivenvoorden en zijn ploeg hard aan. Toch is de sfeer binnen de selectie volgens de oefenmeester nog altijd goed.

vuurwerkinleveren0

Ruim 200 kilo vuurwerk ingezameld door vuurwerkbus Lochem

Er is ruim 200 kilo vuurwerk ingeleverd bij de vuurwerkbus in Lochem vorige week vrijdag. De bus rijdt door Nederland om de laatste restjes vuurwerk binnen te krijgen. Die ene dag in Lochem was daarmee al succesvoller dan twee dagen in Zeeland bij elkaar, daar kwam 90 kilo binnen.

Bahia100

Na één week weer als nieuw: Bahia ondergaat megaklus

Zes zwembaden leegmaken, schoonmaken, controleren en opnieuw vullen, terwijl ook een van de elf sauna’s grondig wordt vernieuwd. In zwembadparadijs Bahia in Bocholt wordt deze week met man en macht gewerkt. Schilders, tegelvoegers, timmerlui, eigen technici en andere medewerkers hebben slechts één week om de enorme onderhoudsklus te klaren. Zaterdag moeten de deuren alweer opengaan voor de gasten.

GerritWolsinkRechtenvrij1

‘De vliegende tandarts’ Gerrit Wolsink blikt in Hengelo terug op carrière en roem

Hij is vijfvoudig winnaar van de Grand Prix van Carlsbad, tweevoudig vicewereldkampioen motorcross en beter bekend als de ‘vliegende tandarts’. Toch voelde Hengeloër Gerrit Wolsink zich nooit thuis in de schijnwerpers. Tijdens een eerbetoon in zijn geboortedorp blikt de 80-jarige motorcrosslegende terug op zijn carrière en de keerzijde van bekendheid.