gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Automobilisten tanken een uur accijnsvrij in Doetinchem

cc048e4aa6f6809982bc97f337526181

Automobilisten in de omgeving van Doetinchem konden woensdag hun geluk niet op. Bij het tankstation van TinQ aan de Europaweg in Doetinchem konden ongeveer honderd gelukkigen eenmalig accijnsvrij hun auto volgooien. Hiermee wil het bedrijf het tanken een keertje wel plezierig maken.

Viggo Zweverink | Hidde Vinkenvleugel |  | Aangepast op
“Het is natuurlijk niet altijd leuk om te moeten tanken en dan is het juist leuk om het een keer wel met plezier te doen”, legt marketingmedewerkster Angela van den Bos, van TinQ uit. “We doen het om twintig locaties door heel Nederland en we proberen het voor iedereen in heel Nederland deze actie uit te voeren.”

Uit Doetinchem en omstreken stonden tientallen automobilisten in de rij bij het tankstation.De actie viel enorm in de smaak. “Het is goed dat er voor mensen met een kleine portemonnee een keer rekening gehouden wordt”, legt een bezoeker uit.

De prijs van de benzine daalde voor een uur met circa 90 cent, dat scheelt uiteindelijk aanzienlijk met een volle tank. “Normaal betaal ik 118 euro en nu ongeveer de helft. Daar kan ik mooi een keer een terrasje mee pakken”, aldus een van de gelukkigen.

Lees ook

PontbaasDirkWijers0

Dirk Wijers viert halve eeuw als pontbaas van Bronkhorsterveer: 'Je kunt hier van alles doen'

Al vijftig jaar staat Dirk Wijers aan het roer van een van de belangrijkste verbindingen tussen de Veluwe en de Achterhoek. De 74-jarige Bronkhorster pontbaas heeft in die halve eeuw ontelbare mensen van de ene naar de andere oever gebracht. De stoïcijnse pontbaas werd woensdagochtend met een smoesje naar Herberg De Gouden Leeuw gelokt, waar hij ter ere van zijn vijftigjarig jubileum in het zonnetje werd gezet.

Frederik Jacob Weber

Doetinchemmer schrijft boek na hersentumor: ‘Ik wist niet dat het leven zo mooi kon zijn’

Een hersentumor ter grootte van anderhalve sinaasappel zette elf jaar geleden het leven van de 49-jarige Frederik Jacob Weber uit Doetinchem op zijn kop. In de zware herstelperiode besloot hij zijn ervaringen op papier te zetten om deze periode te kunnen verwerken. Deze ervaringen vormden de basis voor zijn eigen boek dat op 10 september gelanceerd werd.

DJI_20261026142410_0134_D

Hoogste punt bereikt voor veertig sociale huurappartementen naast station Doetinchem

Naast station Doetinchem zijn de afgelopen maanden nieuwe sociale huurappartementen uit de grond verrezen. Bij de bouw van de veertig appartementen is inmiddels het hoogste punt bereikt. Daarmee krijgt het Stationskwartier, zoals het woongebied heet, steeds meer vorm.

WhatsApp Image 2026-10-27 at 23.03.56

De Graafschap sneuvelt weer in eerste bekerronde

Ook dit seizoen is De Graafschap in de Eurojackpot KNVB-beker niet verder gekomen dan ronde 1. In het Parkstad Limburg Stadion werd met 1-0 verloren van Roda JC.

2e2d95ac-c2e6-4e4d-8560-19411610fb6a

Parkeren in Duitse grenssteden duurder? Kleve wil tarieven met 50 procent verhogen

Parkeren in Kleve en Emmerich kan vanaf 2027 duurder worden. In Kleve liggen verhogingen tot 50 procent op tafel, Emmerich krijgt ook te maken met een verhoging van de parkeertarieven in de binnenstad. De aanjager van het duurder worden is een wijziging van btw-regels.

profielschetsLochem0

Lochem zoekt verbindende burgemeester met gevoel voor nuchterheid

Inlevingsvermogen, verbindend, vernieuwingsgericht en benaderbaar, dat zijn eigenschappen die de nieuwe burgemeester van Lochem moet hebben. Tijdens een extra raadsvergadering heeft de gemeenteraad de profielschets van de nieuwe burgemeester vastgesteld en overhandigd aan de commissaris van de Koning.