gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Automobilisten tanken een uur accijnsvrij in Doetinchem

cc048e4aa6f6809982bc97f337526181

Automobilisten in de omgeving van Doetinchem konden woensdag hun geluk niet op. Bij het tankstation van TinQ aan de Europaweg in Doetinchem konden ongeveer honderd gelukkigen eenmalig accijnsvrij hun auto volgooien. Hiermee wil het bedrijf het tanken een keertje wel plezierig maken.

Viggo Zweverink | Hidde Vinkenvleugel |  | Aangepast op
“Het is natuurlijk niet altijd leuk om te moeten tanken en dan is het juist leuk om het een keer wel met plezier te doen”, legt marketingmedewerkster Angela van den Bos, van TinQ uit. “We doen het om twintig locaties door heel Nederland en we proberen het voor iedereen in heel Nederland deze actie uit te voeren.”

Uit Doetinchem en omstreken stonden tientallen automobilisten in de rij bij het tankstation.De actie viel enorm in de smaak. “Het is goed dat er voor mensen met een kleine portemonnee een keer rekening gehouden wordt”, legt een bezoeker uit.

De prijs van de benzine daalde voor een uur met circa 90 cent, dat scheelt uiteindelijk aanzienlijk met een volle tank. “Normaal betaal ik 118 euro en nu ongeveer de helft. Daar kan ik mooi een keer een terrasje mee pakken”, aldus een van de gelukkigen.

Lees ook

Wijnjaar0

Droogte is niet voor iedereen slecht nieuws: Gendringse wijnboer ziet topjaar aankomen

Waar veel boeren met de handen in het haar zitten vanwege de droogte, kijkt wijnboer Leon Masselink met een grote glimlach naar zijn wijngaard bij Gendringen. De wijnranken op ’t Oerlegoed hangen vol druiven en volgens de Achterhoekse wijnmaker kan 2026 zomaar een uitzonderlijk wijnjaar worden.

GerritMegchelen0

Weerboer Gerrit voorspelt een zonnig en droog weekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Bij Nostalgie Megchelen voorspelt Gerrit een warm en droog weekend.

OngevalA12Blur

A12 ter hoogte van Beek afgesloten na ernstig ongeval: meerdere gewonden

De snelweg A12 is vrijdagochtend richting de Duitse grens afgesloten. Ter hoogte van Beek heeft een ernstig ongeval plaatsgevonden waarbij meerdere voertuigen zijn betrokken.

GLDHavenEmmerich

Droogte treft ook Emmerichse haven: Logistieke uitdaging en stijgende kosten voor Nederland

De aanhoudende droogte stopt niet bij de grens. Ook in Duitsland zijn de gevolgen groot. Voor vrachtschepen ontstaan er nu moeilijkheden. Bij Port Emmerich is dit al te merken, en die effecten worden ook in de Achterhoek voelbaar.

GerwinGedenksteenBaakGLD

Gerwin uit Baak laat zijn hond uit en lost ineens een mysterie op

Een oplettende hondenbezitter kan zomaar een acht jaar oud mysterie oplossen. Het overkwam Gerwin Reindsen uit Baak. Toen hij vorig weekend zijn hond ging uitlaten zag hij een vreemd voorwerp in de berm liggen. Bij nadere inspectie bleek het de gestolen Stolperstein uit Zutphen te zijn.

RellenDidam

Dilemma’s achter de schermen rond uit de hand gelopen bekerfinale Didam: 'Opschalen?'

Bij de bekerfinale tussen voetbalclubs Longa'30 uit Lichtenvoorde en Bennekom op het sportcomplex van DVC'26 in Didam gaat het woensdag 13 mei vreselijk mis. Na afloop van de met 5-4 door Bennekom gewonnen wedstrijd ontstaan meerdere vechtpartijen en wordt veel vuurwerk afgestoken. De gemeente, politie en justitie houden dan al dagen rekening met mogelijke ongeregeldheden, dat blijkt uit tientallen via de Wet open overheid (Woo) openbaar gemaakte documenten. Toch wordt pas na het laatste fluitsignaal een noodbevel afgegeven.