Ulft, Netherlands

Automobilist raakt zwaargewond bij eenzijdig ongeval bij Zeddam

Foto: 112Achterhoek-nieuws
Bij een eenzijdig ongeval op de Beekseweg bij Zeddam is één persoon zwaargewond geraakt. Een trauma-arts is per helikopter naar het plaats ongeval gebracht om het slachtoffer te kunnen verzorgen.
Redactie REGIO8 | 11 maart 2025 15:47 | Aangepast op 11 maart 2025 15:47
Hulpdiensten kregen rond 13.55 uur een melding van een eenzijdig ongeval op de Beekseweg bij Zeddam. Eenmaal ter plaatse bleek dat een auto, rijdend in de richting van Zeddam, in de berm terecht is gekomen en na het slippen zwaar beschadigd op zijn zijkant tussen de weg en het fietspad terecht is gekomen. De bestuurder van het voertuig zat bekneld in de auto, waardoor brandweerlieden het voertuig open moesten knippen. Het slachtoffer is bij het incident zwaargewond geraakt. Een trauma-arts is per helikopter naar het plaats van ongeval gebracht, om hulp te kunnen verlenen.

Het slachtoffer wordt meegenomen naar het ziekenhuis. Of dit per ambulance of per helikopter is gebeurd is niet duidelijk. Het verkeer heeft ernstige hinder ondervonden van het incident, beide weghelften hebben langere tijd dichtgezeten.

Lees ook

DRU dossier 2025: van vertrouwensbreuk naar laatste kans

Waar in 2024 nog werd gesproken over een grote doorontwikkeling van het DRU Industriepark, stond 202...

Mirjam Koster vertrekt bij Graafschap College en wordt directeur-generaal van DUO

Mirjam Koster maakt de overstap van voorzitter van het college van bestuur van het Graafschap Colleg...

Toekomst zwembad De Brink in Zelhem onzeker: sluiting dreigt binnen vier jaar

De toekomst van zwembad De Brink en sportschool Aerofitt in Zelhem staat onder zware druk. Door de o...

Weerboer Gerrit Vossers verwacht een koud weekend met rustig winterweer

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Auto vat vlam tegenover gemeentehuis Montferland

Een auto is donderdagmiddag in brand gevlogen op de parkeerplaats tegenover het gemeentehuis van de ...

Leegstaande gebouwen Berkelland voor eventuele woningbouw in kaart gebracht

Zijn er binnen Berkelland nog leegstaande gebouwen of ongebruikte gronden die geschikt zijn voor won...