gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Automobilist raakt gewond bij aanrijding in Lichtenvoorde

4495692796f5a59bc8dfda37175094e4.jpg

Een automobilist is zondag aan het begin van de middag gewond geraakt bij een ongeval met twee voertuigen in Lichtenvoorde. Er werd een traumahelikopter opgeroepen, maar deze werd ook weer geannuleerd.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Het ongeval gebeurde net na 12.00 uur op de kruising van de N18 en Richterslaan. Een bestuurder wilde met zijn auto de N18 oversteken vanaf Richterslaan, op hetzelfde moment kwam er vanaf rechts een automobilist die onderweg was in de richting van Groenlo. Op de kruising botsten de beide voertuigen hard op elkaar. Een van de automobilisten raakte gewond bij het ongeval en is door het ter plaatse gekomen ambulancepersoneel meegenomen naar het ziekenhuis. Ook werd er een traumahelikopter opgeroepen, maar deze kwam uiteindelijk niet ter plaatse. De andere bestuurder kwam met de schrik vrij.

Het ongeval gebeurde doordat een van de bestuurders door rood ging. Wie van de twee bestuurders fout zat is nog niet duidelijk. Verder onderzoek moet hier meer duidelijkheid over geven. Beide voertuigen moesten worden afgesleept. Het overige verkeer heeft enige tijd hinder ondervonden van het ongeval.

Lees ook

IMG-20260602-WA0033.jpg

Gewonde bij bedrijfsongeval met heftruck in Doetinchem

Bij een bedrijfsongeval aan de Edisonstraat in Doetinchem is dinsdagmiddag een man gewond geraakt. Het ongeval gebeurde terwijl een chauffeur bezig was met het laden van een oplegger.

WhatsApp Image 2026-06-02 at 16.15.55.jpeg

Twee auto's flink beschadigd na aanrijding door voorrangsfout in Wehl

Bij een ongeval op de kruising van de Hagelkruisweg en de Beekseweg in Wehl zijn twee voertuigen flink beschadigd geraakt. Een van de bestuurders verleende geen voorrang, waardoor de aanrijding ontstond.

Floris van Dee foto GET United.jpeg

Basketbalkampioen Floris (19) uit Netterden beleeft superseizoen

Basketballer Floris van Dee zit nog op de roze wolk van zondag, toen GET United het landskampioenschap op naam schreef. De speler (19) uit Netterden is één van de jonkies bij de club uit Bemmel, die dit seizoen geen enkele wedstrijd verloor. Van Dee droomt al van meer succes, misschien wel in Barcelona of Madrid.

GezondsteRegio0.jpg

De Achterhoek wil gezondste regio worden; zorg moet op de schop

De Achterhoek moet de gezondste regio van Nederland worden, althans, als het aan 8RHK ambassadeurs ligt. Om de nieuwe campagne af te trappen werd er een werkbijeenkomst in het Amphion georganiseerd voor alles en iedereen die met de zorg te maken heeft. 'De gezondste regio' blijft nog wel een vage term.

SanneSterrenteam.jpg

Droom wordt werkelijkheid: Sanne (9) uit Wehl heeft haar eigen sterrenteam

Een paar maanden geleden had Sanne uit Wehl één grote wens: een eigen G-team bij voetbalvereniging Concordia. In eerste instantie kon zij lastig meer teamgenootjes vinden, maar dankzij het doorzettingsvermogen samen met haar moeder en een oproep op internet, is het eerste 'sterrenteam' van Concordia nu echt een feit. Sannes moeder, Hanneke Holwerda, kan haar geluk niet op.

KerkEtten50.jpg

Gemeente staat garant voor extra ton voor hogere bouwkosten kerk Etten

De Martinuskerk in Etten kan alsnog het gat dichten dat is ontstaan door de gestegen bouwkosten. Eerder vroeg de stichting een verhoging van de subsidie, dat was niet mogelijk. Nu is er alsnog een oplossing, de gemeente Oude IJsselstreek staat garant voor een lening van 100.000 euro bij het Nationaal Restauratiefonds.