gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Automobilist raakt gewond bij aanrijding in Lichtenvoorde

4495692796f5a59bc8dfda37175094e4

Een automobilist is zondag aan het begin van de middag gewond geraakt bij een ongeval met twee voertuigen in Lichtenvoorde. Er werd een traumahelikopter opgeroepen, maar deze werd ook weer geannuleerd.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Het ongeval gebeurde net na 12.00 uur op de kruising van de N18 en Richterslaan. Een bestuurder wilde met zijn auto de N18 oversteken vanaf Richterslaan, op hetzelfde moment kwam er vanaf rechts een automobilist die onderweg was in de richting van Groenlo. Op de kruising botsten de beide voertuigen hard op elkaar. Een van de automobilisten raakte gewond bij het ongeval en is door het ter plaatse gekomen ambulancepersoneel meegenomen naar het ziekenhuis. Ook werd er een traumahelikopter opgeroepen, maar deze kwam uiteindelijk niet ter plaatse. De andere bestuurder kwam met de schrik vrij.

Het ongeval gebeurde doordat een van de bestuurders door rood ging. Wie van de twee bestuurders fout zat is nog niet duidelijk. Verder onderzoek moet hier meer duidelijkheid over geven. Beide voertuigen moesten worden afgesleept. Het overige verkeer heeft enige tijd hinder ondervonden van het ongeval.

Lees ook

LokaalBelangDtc0

Lokaal Belang Doetinchem verder als Samen Lokaal Doetinchem

Lokaal Belang Doetinchem gaat verder onder de naam Samen Lokaal Doetinchem. Dat maakte de partij maandagmiddag bekend. Volgens de partij dekte de oude naam niet meer volledig waar zij voor wil staan. De lokale partij heeft momenteel één zetel in de gemeenteraad.

Capibara40

Mannelijke capibara overleden in dierentuin in Eibergen

Een mannelijke capibara is donderdag in dierenpark Hof van Eckberge in Eibergen overleden. Na een introductie met het andere geslacht is er een confrontatie geweest, die het mannetje helaas niet heeft overleefd.

Fien Snelting

Fien Snelting wint twee prijzen bij Amphion Open: ‘Voelt een beetje onwerkelijk’

Voor de 21-jarige Fien Snelting uit Megchelen is de finale van Amphion Open van zaterdagavond er een om niet snel te vergeten. De singer-songwriter won zowel de persprijs als de vakjuryprijs.

StruikelsteenMoorman20

Na straatnaam nu struikelsteen voor verzetsheld Moorman: ‘lokale helden eren’

Een eigen straat had hij al, na dit weekend heeft verzetsheld Wim Moorman ook een eigen struikelsteen, gelegd voor zijn geboortehuis aan de Sint Jansgildestraat in Beek. “Iedere kern heeft zijn eigen helden, die moeten we eren. Voor Beek is één van die helden Wim Moorman”, zegt initiatiefnemer Henk Ankoné.

SluisEefde0

Gemaal in Eefde kan extreem laag water niet aan

Miljoenen steken in een renovatie, maar geen rekening houden met laag water: bij het gemaal in Eefde dreigt dat een kostbare misser te worden. De pompen hangen te hoog om bij droogte voldoende water naar het Twentekanaal te krijgen. Daardoor dreigt het Twentekanaal eens in de twee jaar te moeten sluiten voor alle scheepvaart. Voor de binnenvaart en bedrijven langs het kanaal kan dat flinke gevolgen hebben.

WhatsApp Image 2026-09-21 at 09.57.21

Keukenbrand richt veel schade aan in woning in Doetinchem

Bij een brand in een woning in Doetinchem is zaterdagochtend veel schade ontstaan. Bij de brand zijn geen gewonden gevallen.