gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Automobilist raakt gewond bij aanrijding in Lichtenvoorde

4495692796f5a59bc8dfda37175094e4

Een automobilist is zondag aan het begin van de middag gewond geraakt bij een ongeval met twee voertuigen in Lichtenvoorde. Er werd een traumahelikopter opgeroepen, maar deze werd ook weer geannuleerd.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Het ongeval gebeurde net na 12.00 uur op de kruising van de N18 en Richterslaan. Een bestuurder wilde met zijn auto de N18 oversteken vanaf Richterslaan, op hetzelfde moment kwam er vanaf rechts een automobilist die onderweg was in de richting van Groenlo. Op de kruising botsten de beide voertuigen hard op elkaar. Een van de automobilisten raakte gewond bij het ongeval en is door het ter plaatse gekomen ambulancepersoneel meegenomen naar het ziekenhuis. Ook werd er een traumahelikopter opgeroepen, maar deze kwam uiteindelijk niet ter plaatse. De andere bestuurder kwam met de schrik vrij.

Het ongeval gebeurde doordat een van de bestuurders door rood ging. Wie van de twee bestuurders fout zat is nog niet duidelijk. Verder onderzoek moet hier meer duidelijkheid over geven. Beide voertuigen moesten worden afgesleept. Het overige verkeer heeft enige tijd hinder ondervonden van het ongeval.

Lees ook

25-DSC09594

De Graafschap doet zaken met Juventus: Italiaan Gabriele Finocchiaro gehuurd

De Graafschap neemt Gabriele Finocchiaro op huurbasis over van de Italiaanse grootmacht Juventus. De Doetinchemmers hebben een optie tot koop bedongen.

WhatsApp Image 2026-08-18 at 14.47.58

Brommobiel botst tegen gevel van woning in Winterswijk aan

Een brommobiel is dinsdagmiddag tegen een woning in Winterswijk gebotst. De raam van de woning liep hierbij schade op, de bestuurder van het voertuig is naar het ziekenhuis gebracht.

BijDoortje10

Ettense huiskamer Bi-j Doortje verhuist naar kerk: ‘Nu nog een biljart’

Wie helpt de Ettense Huiskamer Bi-j Doortje aan een biljart? Alle kleine beetjes helpen. Dat is eigenlijk de oproep van het initiatief na de verhuizing van de kantine van v.v. Etten naar het café in de vernieuwde Martinuskerk. “De mensen kunnen sjoelen, kaarten maken, kaarten, rummikuppen, knutselen, eigenlijk alles wat ze willen, nu nog een biljart”, zegt Jan Slutter als vrijwilliger.

SluisEefde0

Sluizen bij Eefde komende tijd nog dicht: 'Langere periode met regen nodig'

Het sluizencomplex in Eefde blijft nog tot in ieder geval dit weekend dicht. Vanwege de aanhoudende droogte kwam het waterpeil onder de ondergrens, die op 9,10 meter NAP ligt en werd scheepvaart verboden op het Twentekanaal.

Steenderen0

Inwoners Steenderen mogen meedenken over nieuwe woonwijk

Inwoners van Steenderen kunnen tijdens een participatiebijeenkomst meedenken met een nieuwe buurt voor hun dorp. De bijeenkomst vindt op 3 september plaats op de bouwlocatie aan de Bronkhorsterweg.

d7b811b3-2368-3954-b558-e1383eb18593

Ook 'vriend' die Lisanne doodstak in hoger beroep

De 26-jarige man uit Ulft, die twee jaar geleden de toen 23-jarige Lisanne doodstak in haar huis in Hoog-Keppel, vecht zijn straf aan. De man werd in juli veroordeeld tot TBS met dwangverpleging maar gaat in beroep tegen deze straf. Eerder ging het Openbaar Ministerie ook al in hoger beroep.