Ulft, Netherlands

Automobilist raakt gewond bij aanrijding in Lichtenvoorde

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl
Een automobilist is zondag aan het begin van de middag gewond geraakt bij een ongeval met twee voertuigen in Lichtenvoorde. Er werd een traumahelikopter opgeroepen, maar deze werd ook weer geannuleerd.
Redactie REGIO8 | 14 april 2024 13:41 | Aangepast op 14 april 2024 13:41
Het ongeval gebeurde net na 12.00 uur op de kruising van de N18 en Richterslaan. Een bestuurder wilde met zijn auto de N18 oversteken vanaf Richterslaan, op hetzelfde moment kwam er vanaf rechts een automobilist die onderweg was in de richting van Groenlo. Op de kruising botsten de beide voertuigen hard op elkaar. Een van de automobilisten raakte gewond bij het ongeval en is door het ter plaatse gekomen ambulancepersoneel meegenomen naar het ziekenhuis. Ook werd er een traumahelikopter opgeroepen, maar deze kwam uiteindelijk niet ter plaatse. De andere bestuurder kwam met de schrik vrij.

Het ongeval gebeurde doordat een van de bestuurders door rood ging. Wie van de twee bestuurders fout zat is nog niet duidelijk. Verder onderzoek moet hier meer duidelijkheid over geven. Beide voertuigen moesten worden afgesleept. Het overige verkeer heeft enige tijd hinder ondervonden van het ongeval.

Lees meer over:

112-Achterhoek|Lichtenvoorde|N18|

Lees ook

Motorrijder gewond na aanrijding op Liemersweg Doetinchem

Een motorrijder is woensdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een busje op de Liemersweg (N...

Wederom explosie bij coffeeshop Doetinchem, schade is groot

Er heeft alweer een explosie plaatsgevonden bij de coffeeshop aan de Veemarkt in Doetinchem. Maandag...

UPDATE Woning en schuur volledig verwoest na brand Halle

Een woning en schuur aan de Dorpsstraat in Halle zijn vrijdag in vlammen opgegaan. De vlammen sloege...

Grote zwarte rookwolken bij uitslaande brand schuur Halle

In een net verbouwde schuur in Halle woedt vrijdagmiddag een flinke brand. De zwarte rook is tot in ...

Fietsster gewond na aanrijding op rotonde in Doetinchem

Een fietsster is donderdag gewond geraakt bij een aanrijding op de rotonde aan de Liemersweg in Doet...

Fietser gewond na aanrijding met automobiliste, laagstaande zon speelt rol

Een automobiliste heeft dinsdagmiddag twee fietsers over het hoofd gezien in Silvolde, met een aanri...