Ulft, Netherlands

Automobilist raakt gewond bij aanrijding in Lichtenvoorde

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl
Een automobilist is zondag aan het begin van de middag gewond geraakt bij een ongeval met twee voertuigen in Lichtenvoorde. Er werd een traumahelikopter opgeroepen, maar deze werd ook weer geannuleerd.
Redactie REGIO8 | 14 april 2024 13:41 | Aangepast op 14 april 2024 13:41
Het ongeval gebeurde net na 12.00 uur op de kruising van de N18 en Richterslaan. Een bestuurder wilde met zijn auto de N18 oversteken vanaf Richterslaan, op hetzelfde moment kwam er vanaf rechts een automobilist die onderweg was in de richting van Groenlo. Op de kruising botsten de beide voertuigen hard op elkaar. Een van de automobilisten raakte gewond bij het ongeval en is door het ter plaatse gekomen ambulancepersoneel meegenomen naar het ziekenhuis. Ook werd er een traumahelikopter opgeroepen, maar deze kwam uiteindelijk niet ter plaatse. De andere bestuurder kwam met de schrik vrij.

Het ongeval gebeurde doordat een van de bestuurders door rood ging. Wie van de twee bestuurders fout zat is nog niet duidelijk. Verder onderzoek moet hier meer duidelijkheid over geven. Beide voertuigen moesten worden afgesleept. Het overige verkeer heeft enige tijd hinder ondervonden van het ongeval.

Lees meer over:

112-Achterhoek|Lichtenvoorde|N18|

Lees ook

Auto van ruim anderhalve ton ramt etalageruit in Didam

Een Porsche 911 Targa 4S is woensdagochtend tegen een etalageruit van een winkel aan Onder de Toren ...

Auto op de kop in de sloot bij Halle

Een auto is zaterdagmiddag rond 14.15 uur is op de Varsseveldseweg (N330) bij Halle op de kop in de ...

Brandweer rukt uit voor verbrande pizza in Ulft

De brandweer van Gendringen is vrijdagavond uitgerukt voor een melding van een woningbrand in Ulft. ...

Automobilist raakt van de weg en belandt in sloot Etten

Een automobilist is donderdag rond 13.15 uur van de weg geraakt op de Oude IJsselweg in Etten. De au...

Drie gewonden bij aanrijding in Vorden

Bij een frontale aanrijding op de Rondweg in Vorden zijn zondagmiddag meerdere personen gewond geraa...

Fietser gewond na aanrijding in Laag-Keppel

Een fietser is donderdagochtend gewond geraakt nadat hij van achter aangereden werd in Laag-Keppel. ...