Ulft, Netherlands

Automobilist probeert waterscooter te stelen in Winterswijk

Een automobilist heeft zaterdag een waterscooter proberen te stelen in Winterswijk. Een andere bestuurder zag het gebeuren en zette de achtervolging in.
Redactie REGIO8 | 13 februari 2023 11:12 | Aangepast op 13 februari 2023 11:12
De poging tot diefstal vond zatermorgen rond 11.45 uur plaats op de parkeerplaats van de Jumbo. Een automobilist heeft daar een aanhanger met waterscooter, die voor 18.500 euro op Marktplaats staat, aan zijn eigen voertuig gekoppeld en is ermee weggereden. De bestuurder reed de parkeerplaats af en wilde op de Europalaan rechtsaf slaan in de richting van het centrum, daar schoot de aanhanger van de auto af.

Een andere automobilist zag de diefstal gebeuren en zette de achtervolging in. Verder op de Europalaan heeft deze bestuurder de dief klemgereden. Politie kwam ter plaatse en heeft een persoon aangehouden. Waarom die man de waterscooter probeerde mee te nemen is niet bekend.

Foto: 112Achterhoek-nieuws

Meest gelezen

Kindje ernstig gewond na val uit raam in Doetinchem

Redactie REGIO8 | 3 jul 2025 10:20

Wateroverlast en veel schade na zware storm in Winterswijk: 'Het was echt heftig'

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | 3 jul 2025 01:08

Lees ook

Weersextremen en water stoppen niet bij de grens, onze waarschuwingen wel

November 2024. De regen viel periodeslang aanhoudend neer. In het grensgebied tussen Duitsland en Ne...

Bengevoord blikt terug op storm in Winterswijk: 'Het was echt verschrikkelijk'

Het was woensdagavond een grote chaos in en rondom Winterswijk. Een dag na de zomerse storm is het s...

Wateroverlast en veel schade na zware storm in Winterswijk: 'Het was echt heftig'

Na een tropisch warme woensdag trok er een zware zomerse storm over de Achterhoek. Vooral Winterswij...

Winterswijk trekt samen op voor amateurkunst als sociale pijler en levendige wijken en dorpen

In de foyer van Boogie Woogie worden de handtekeningen gezet. Een leerling met een gitaar in een rug...

Metaaldeeltjes in zand: strand ’t Hilgelo wordt schoongemaakt

Bij recreatieplas ’t Hilgelo in Winterswijk is deze week begonnen met het zeven van het strandzand. ...

En nu dóór in Winterswijk, want de plannen liggen al jaren op de plank

“Durf het, hak knopen door en rond dossiers af over enkele langlopende projecten waarover alle Winte...