Ulft, Netherlands

Arrestaties na inval in bovenwoning Aalten

Een arrestatieteam heeft donderdagavond een inval gedaan in een bovenwoning in Aalten. Twee personen werden daarbij gearresteerd, waarvan in ieder geval één iemand geblinddoekt werd afgevoerd.
Regio8 | 28 augustus 2020 10:18 | Aangepast op 28 augustus 2020 10:18
De inval werd rond 21.15 uur uitgevoerd in een bovenwoning aan de Hogestraat, nabij de kerk in het dorp. Meerdere leden van een arrestatieteam vielen het pand binnen, waarna twee personen werden gearresteerd. In ieder geval een hiervan was een man.

Over de reden van de inval wil de politie nog geen duidelijkheid geven. Ook is niet bekend waar de twee gearresteerde personen van worden verdacht.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

'Nieuwsgierige' Dijkhuizen kijkt uit naar aftrap tweede seizoenshelft in Almere

De Graafschap treft zondagmiddag in de eerste competitiewedstrijd van het jaar de huidige nummer zes...

Bouwplan voor 77 woningen Harfsen in de knel door spuitzone 

De bouw van 77 woningen in Harfsen Zuidwest en -West kan in de knel komen door een verplichte spuitz...

Wereldtoppers klaar voor Montferland Halve Marathon: 'Kenmerken van een echte klassieker'

Montferland ademt dit weekend hardlopen. Na een jaar van afwezigheid keert de hardloopwedstrijd, in ...

‘Pre-sale’ moet Montferlanders aan woning helpen in eigen dorp

Montferland heeft donderdag de eerste concrete woningbouwplannen gepresenteerd voor Nieuw-Dijk, Kild...

30-jarige Doetinchemmer veroordeeld tot celstraf voor witwassen

Een 30-jarige man uit Doetinchem is door de rechtbank veroordeeld tot acht maanden gevangenisstraf, ...

Skyzone in Doetinchem sluit definitief en maakt plaats voor sporthal

Skyzone in Doetinchem sluit permanent haar deuren en maakt plaats voor een sporthal. Na aanhoudend t...