gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Analist Van de Pavert gelooft in Superboeren

4bc519680dc85421444e5071664129e8
Redactie REGIO8 |

“Het is leuk om de wedstrijd een keer op een andere manier te beleven”, laat de huidige NEC-verdediger Ted van de Pavert weten. “En op deze manier mijn mening te geven over het vertoonde spel.” Donderdagavond was de Achterhoekse verdediger te gast in de radiostudio van Optimaal FM om als co-presentator aan te schuiven. “Op het moment dat Almere op voorsprong kwam had ik er even minder vertrouwen in, vooral omdat De Graafschap de tweede helft matig speelde”, aldus de 26-jarige verdediger over de wedstrijd van de Superboeren. “Op dat moment zijn er voor Almere nog mogelijkheden om de 2-0 te maken, maar gelukkig wordt dat voorkomen.”

“Die goal in de laatste minuten is enorm belangrijk”, zo vertelt Van de Pavert. “Normaal gesproken op een volle Vijverberg mag dit niet meer misgaan.” Waar De Graafschap nog kans maakt om een seizoen goed af te sluiten, ging het met Ted en zijn teamgenoten een stuk minder. “Ik had natuurlijk liever zelf gevoetbald maar daar kunnen we nu niks meer aan doen”, vertelt Van de Pavert die zijn oude club steunt op weg naar de Eredivisie. “Ik ben zondag in het stadion om De Graafschap als supporter aan te moedigen.”

Foto: REGIO8

Lees ook

Rens den Hartog

Organisatie blikt terug op Zwarte Cross: van nieuwe indeling tot megakatapultsprong

Na vier drukke festivaldagen kijkt de organisatie van de Zwarte Cross terug op de 29e editie. De nieuwe terreinindeling, met het hoofdpodium op een andere locatie, zorgde voor een grote verandering voor zowel bezoekers als de organisatie. Ondanks het afgelasten van de megakatapultsprong na twee ongelukken met stuntmannen, overheerst een positieve terugblik. Ondertussen is de blik alweer gericht op volgend jaar, wanneer de Zwarte Cross zijn 30-jarig jubileum viert.

Vluchtelingen aankomst Betteld

'COA dient claim van bijna 200 miljoen in tegen hotelregelaar uit Didam'

Het Centraal Orgaan opvang asielzoekers (COA) heeft een claim van 184,7 miljoen euro neergelegd bij een bedrijf dat noodopvang regelde voor asielzoekers uit Oekraïne. Dat meldt het Financiële Dagblad.

HeinoosfileZC

Heinoos maken feestje van file door alcoholcontrole na Zwarte Cross

Na een weekend vol gas op de Zwarte Cross wachtte maandagochtend de terugreis die voor veel bezoekers nét even anders verliep dan gehoopt. Honderden automobilisten belandden in een lange file door een politiecontrole op rijden onder invloed. Waar de één vooral baalde van de file, zagen de mannen van de Heinoos juist hun kans schoon en trokken de gitaren uit de kast om de crossers in de file op te vrolijken.

WhatsApp Image 2026-07-20 at 11.31.49

Twee bospercelen in brand aan de Zeddamseweg in 's Heerenberg

Twee afzonderlijke bospercelen aan de Zeddamseweg in 's Heerenberg zijn zondag op maandagnacht in brand geraakt. De brandweer wist beide brandhaarden snel te blussen en verdere uitbreiding van het vuur te voorkomen.

WhatsApp Image 2026-07-19 at 14.30.38

Automobilist gewond na botsing tegen boom Westendorp

Bij een eenzijdig verkeersongeval op de Kersendijk in Westendorp is zondagmiddag rond 14:00 uur een bestuurder gewond geraakt.

crosso symphonica bezoekers

LIVEBLOG | Zwarte Cross zondag

De laatste dag van de Zwarte Cross is begonnen. REGIO8 doet alle dagen verslag van het evenement in de Achterhoek. Volg deze liveblog voor actuele informatie en video's van het festivalterrein.