gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Analist Van de Pavert gelooft in Superboeren

4bc519680dc85421444e5071664129e8
Redactie REGIO8 |

“Het is leuk om de wedstrijd een keer op een andere manier te beleven”, laat de huidige NEC-verdediger Ted van de Pavert weten. “En op deze manier mijn mening te geven over het vertoonde spel.” Donderdagavond was de Achterhoekse verdediger te gast in de radiostudio van Optimaal FM om als co-presentator aan te schuiven. “Op het moment dat Almere op voorsprong kwam had ik er even minder vertrouwen in, vooral omdat De Graafschap de tweede helft matig speelde”, aldus de 26-jarige verdediger over de wedstrijd van de Superboeren. “Op dat moment zijn er voor Almere nog mogelijkheden om de 2-0 te maken, maar gelukkig wordt dat voorkomen.”

“Die goal in de laatste minuten is enorm belangrijk”, zo vertelt Van de Pavert. “Normaal gesproken op een volle Vijverberg mag dit niet meer misgaan.” Waar De Graafschap nog kans maakt om een seizoen goed af te sluiten, ging het met Ted en zijn teamgenoten een stuk minder. “Ik had natuurlijk liever zelf gevoetbald maar daar kunnen we nu niks meer aan doen”, vertelt Van de Pavert die zijn oude club steunt op weg naar de Eredivisie. “Ik ben zondag in het stadion om De Graafschap als supporter aan te moedigen.”

Foto: REGIO8

Lees ook

flitser stickers

'Beruchte' flitspaal in Gaanderen is bestickerd: 'Wie was er klaar mee?

De mobiele flitspaal die in de afgelopen vijf weken bijna 15.000 mensen op de bon heeft geslingerd voor snelheidsovertredingen in Gaanderen, is afgeplakt. Iemand heeft blauwe stickers op de camera's van de flexflitser geplakt.

WhatsApp Image 2026-06-16 at 16.38.39

‘Grootste uitdaging is in het echt te verbinden, maak er een werkwoord van’

‘Berkelland, met elkaar in verbinding!’ Een ronkende titel van vijf fracties op papier, die in de praktijk gestalte moet krijgen, zo gaf burgemeester Joost van Oostrum mee. “Verbinden is een werkwoord, je zult aan de slag moeten met elkaar. De grootste uitdaging is elkaar in het echt te verbinden, dus maak er een werkwoord van”, aldus Van Oostrum.

AZCDidam0

Centrum Didam deels dicht voor verkeer rond demonstratie met toespraak Wilders

Een deel van het centrum van Didam wordt woensdagavond afgesloten voor al het verkeer vanwege een demonstratie tegen de beoogde asielopvang in de gemeente Montferland. De gemeente heeft maatregelen getroffen die wijzen op een verwachte grote opkomst, mede door de aangekondigde aanwezigheid van PVV-fractievoorzitter Geert Wilders.

grasmat Graafschap0

Nieuwe hybride grasmat De Vijverberg: ‘Hopen dat we op tijd klaar zijn’

Het voetbal ligt alweer even stil, maar van rust is allerminst sprake op stadion De Vijverberg. In Doetinchem wordt hard gewerkt aan een splinternieuwe hybride grasmat voor de Superboeren. Op 17 augustus moet op die nieuwe mat de eerste thuiswedstrijd van het seizoen afgetrapt worden.

SupermarktAlmen0

Supermarkt blijft toch in Almen: 'Gevormd door dorpsraad en mensen uit het dorp'

Toen de vorige eigenaar van de supermarkt in Almen aankondigde te willen stoppen, kwam de dorpsraad direct in actie. Zij besloten gezamenlijk de verantwoordelijkheid voor de winkel te dragen, iets dat volgens de dorpsraad essentieel is.

WhatsApp Image 2026-06-16 at 10.56.56

Jongeman aangehouden na melding persoon te water in Doetinchem

Een melding van een persoon te water in de Oude IJssel bij Brasem in Doetinchem leidde dinsdagochtend tot de inzet van meerdere hulpdiensten. Volgens de politie ging het om een jongeman die eerder nabij de binnenstad te water was geraakt. Hij werd nagekeken door ambulancepersoneel en later aangehouden.