gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Analist Van de Pavert gelooft in Superboeren

4bc519680dc85421444e5071664129e8
Redactie REGIO8 |

“Het is leuk om de wedstrijd een keer op een andere manier te beleven”, laat de huidige NEC-verdediger Ted van de Pavert weten. “En op deze manier mijn mening te geven over het vertoonde spel.” Donderdagavond was de Achterhoekse verdediger te gast in de radiostudio van Optimaal FM om als co-presentator aan te schuiven. “Op het moment dat Almere op voorsprong kwam had ik er even minder vertrouwen in, vooral omdat De Graafschap de tweede helft matig speelde”, aldus de 26-jarige verdediger over de wedstrijd van de Superboeren. “Op dat moment zijn er voor Almere nog mogelijkheden om de 2-0 te maken, maar gelukkig wordt dat voorkomen.”

“Die goal in de laatste minuten is enorm belangrijk”, zo vertelt Van de Pavert. “Normaal gesproken op een volle Vijverberg mag dit niet meer misgaan.” Waar De Graafschap nog kans maakt om een seizoen goed af te sluiten, ging het met Ted en zijn teamgenoten een stuk minder. “Ik had natuurlijk liever zelf gevoetbald maar daar kunnen we nu niks meer aan doen”, vertelt Van de Pavert die zijn oude club steunt op weg naar de Eredivisie. “Ik ben zondag in het stadion om De Graafschap als supporter aan te moedigen.”

Foto: REGIO8

Lees ook

Ton Koenderink

Ton Koenderink met nipte meerderheid benoemd tot wethouder in Berkelland

Ton Koenderink is met een nipte meerderheid van de gemeenteraad benoemd tot wethouder in de gemeente Berkelland. De stemming viel met 13 voor en 11 tegen in het voordeel uit van het omstreden raadslid van Samen voor Berkelland.

04 Politie0

Politie onderzoekt geweldsincident bij station in Gaanderen

De politie is een onderzoek gestart naar een geweldsincident van zaterdagavond bij het station in Gaanderen. Bij het incident raakte een minderjarig iemand gewond. Niet veel later werden twee minderjarige verdachten aangehouden.

TinyHouse20

Leerlingen uit Neede timmeren nieuw onderdak voor docent: 'Niet iets wat je alle dagen doet'

Leerlingen van het Assink Lyceum uit Neede hebben de afgelopen jaren gewerkt aan een wel heel bijzonder project. Tijdens het vak bouwkunde werkten ze aan een nieuwe woning voor docent Erwin Beumer. Na vele van lesuren passen, meten, zagen en timmeren is het nieuwe onderkomen opgeleverd in de vorm van een tiny house.

WhatsApp Image 2026-06-30 at 12.17.19

Geen treinverkeer tussen Wehl en Doetinchem na aanrijding op het spoor

Tussen Wehl en Doetinchem rijden momenteel geen treinen vanwege een aanrijding op het spoor. Het is nog niet bekend wat er precies is gebeurd.

Oostrum0

Van Oostrum stopt bij ODA: ‘Ons door menig stevige etappe geloodst’

Joost van Oostrum neemt na twaalf jaar afscheid als voorzitter van de Omgevingsdienst Achterhoek (ODA). De burgemeester van Berkelland was voorzitter van zowel het dagelijks als het algemeen bestuur van de dienst.

Tempel

Oranjetempel Silvolde in mineur na nachtwedstrijd: Nederland struikelt over Marokko

Zo'n 250 nachtbrakers stonden dinsdagochtend al in alle vroegte klaar in Silvolde voor de zestiende finale van het WK tegen Marokko. Uiteindelijk werden ze niet beloond: Nederland verloor en ligt uit het toernooi. Toch was de sfeer lange tijd feestelijk.