gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Analist Van de Pavert gelooft in Superboeren

4bc519680dc85421444e5071664129e8.jpg
Redactie REGIO8 |

“Het is leuk om de wedstrijd een keer op een andere manier te beleven”, laat de huidige NEC-verdediger Ted van de Pavert weten. “En op deze manier mijn mening te geven over het vertoonde spel.” Donderdagavond was de Achterhoekse verdediger te gast in de radiostudio van Optimaal FM om als co-presentator aan te schuiven. “Op het moment dat Almere op voorsprong kwam had ik er even minder vertrouwen in, vooral omdat De Graafschap de tweede helft matig speelde”, aldus de 26-jarige verdediger over de wedstrijd van de Superboeren. “Op dat moment zijn er voor Almere nog mogelijkheden om de 2-0 te maken, maar gelukkig wordt dat voorkomen.”

“Die goal in de laatste minuten is enorm belangrijk”, zo vertelt Van de Pavert. “Normaal gesproken op een volle Vijverberg mag dit niet meer misgaan.” Waar De Graafschap nog kans maakt om een seizoen goed af te sluiten, ging het met Ted en zijn teamgenoten een stuk minder. “Ik had natuurlijk liever zelf gevoetbald maar daar kunnen we nu niks meer aan doen”, vertelt Van de Pavert die zijn oude club steunt op weg naar de Eredivisie. “Ik ben zondag in het stadion om De Graafschap als supporter aan te moedigen.”

Foto: REGIO8

Lees ook

e97e94736e43a5170c8bc5478df151ef.png

Richard Berenschot wederom informateur Oude IJsselstreek

Net als vier jaar geleden is de Winterswijkse Richard Berenschot informateur in de gemeente Oude IJsselstreek. De reden dat hij de klus in de gemeente weer mag klaren is volgens grootste partij Lokaal Belang (zeven zetels) het goede resultaat van de vorige keer.

112AN Ongeval met Duitse ambulance.jpg

Botsende verkeersculturen: Nederlanders op Duitse snelwegen vaak betrokken bij zware ongevallen

Nederlanders zijn opvallend vaak betrokken bij zware ongevallen op Duitse snelwegen in de grensregio. Dat voedt een hardnekkig cliché, maar cijfers laten een ander beeld zien: niet nationaliteit, maar verschillen in verkeerssystemen lijken de belangrijkste oorzaak.

Gemeentehuis OIJ20.jpg

Merendeel Achterhoekse gemeenten betaalt dwangsommen na te late besluiten

Gemeenten in de Achterhoek hebben in 2025 meerdere keren een dwangsom moeten betalen omdat ze te laat een besluit namen. Van alle gemeenten, hebben er zes samen ruim 17.000 euro uitgekeerd aan inwoners. Het grootste deel daarvan komt voor rekening van de gemeente Oude IJsselstreek.

Rechtbank Arnhem  goede.jpg

Rechter veegt bezwaren tegen asielopvanglocatie Bronckhorst van tafel

Een groep omwonenden van het gemeentehuis van Bronckhorst heeft bij de rechtbank in Arnhem bot gevangen in hun verzet tegen een opvanglocatie voor minderjarige asielzoekers in Bronckhorst. De rechter oordeelt dat de gemeente de vergunning terecht heeft verleend.

Ibrahim El Kadiri (2).jpg

El Kadiri weken uitgeschakeld bij De Graafschap

Ibrahim El Kadiri, aanvaller en smaakmaker van De Graafschap, staat de komende weken aan de kant met een blessure. De 24-jarige buitenspeler liep de kwetsuur op tijdens de verloren wedstrijd tegen ADO Den Haag (1-2).

Puzzelen0.png

Eerste Montferlands legpuzzelkampioenschap in Didam voor Alpe d’HuZes

Didam wordt maandag 6 april omgetoverd tot het puzzelwalhalla van de Achterhoek. In de sporthal van DSV Relax vindt die Tweede Paasdag het eerste Open Legpuzzelkampioenschap van Montferland plaats. De opbrengst van het evenement gaat naar Alpe d’HuZes, dat geld inzamelt voor kankeronderzoek.