gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Alle kaarten voor Zwarte Cross 2023 zijn uitverkocht

f3795550921147cb915532878a61a9c9.jpg

Alle beschikbare kaarten voor de komende editie van de Zwarte Cross zijn uitverkocht. De kaartverkoop ging zaterdagochtend van start en binnen twee uur waren zowel de dag- als de campingkaarten over de digitale toonbank gegaan.

Jasper Hazelaar |
Zaterdag ging de kaartverkoop open voor alles en iedereen, nadat een week eerder leden van fanclub Harder al twee toegangsbewijzen per persoon konden kopen. Rond 11.00 uur stonden er ruim 85.000 mensen in de digitale wachtrij. Vervolgens raakten stuk voor stuk alle kaarten uitverkocht, de dagkaarten voor de vrijdag als laatste. De toegangsbewijzen waren voor deze editie duurder dan die van vorig jaar. Een dagkaart kostte bijvoorbeeld 45 euro, dat is 12,50 euro duurder dan bij de editie van 2022.

De Zwarte Cross vindt komend jaar plaats van donderdag 20 tot en met zondag 23 juli. Het thema is dan ‘Nøhlen is Dodelijk’. Vorig jaar beleefde het festival in Lichtenvoorde rond het afscheid van directrice Tante Rikie een recordeditie. In totaal bezochten verspreid over de vier dagen bijna 230.000 mensen het festivalterrein.

Foto: REGIO8

Lees ook

OngevalHalle.jpg

Auto zwaar beschadigd bij eenzijdig ongeval in Halle

Op de Varsseveldseweg (N330) tussen Halle en Varsseveld vond zondagavond een eenzijdig ongeval plaats. De auto raakte zwaar beschadigd en de bestuurder werd voor controle naar het ziekenhuis gebracht.

WhatsApp Image 2026-06-01 at 09.15.54.jpeg

Gewonde bij eenzijdig ongeval in Gendringen

Op de Engbergseweg tussen Voorst en Gendringen vond zondagavond een eenzijdig ongeval plaats. De auto raakte zwaar beschadigd en de bestuurder is nagekeken door ambulancepersoneel.

samenuitsamenthuis0.jpg

De Vijverberg decor van groots concert met 10.000 bezoekers

Veel mensen kennen De Vijverberg als de thuisbasis van voetbalclub De Graafschap. Maar vandaag stond het stadion niet in het teken van voetbal. Voor het eerst in lange tijd vormde De Vijverberg het decor van een groot concert. Met optredens van bekende oud-Top 40-artiesten en 10.000 enthousiaste bezoekers kolkte het stadion als nooit tevoren. Zelfs de organisatie moet zichzelf soms nog knijpen om te beseffen dat dit echt werkelijkheid is geworden.

8c0e1325-f78f-37b4-9b18-e54edc61b6cd.jpg

Verkeersregelaars schuttersgilde weren sluipverkeer uit Netterden door kermis

Schutterij St. Walburgis Gilde in Netterden zet zaterdagavond verkeersregelaars in om sluipverkeer door het dorp tegen te houden. Door de afsluiting van de A3 bij Emmerich en Elten is het veel drukker dan normaal in het grensdorp. Juist dit weekend begint ook de kermis in Netterden.

Rechtbank Arnhem  goede.jpg

Masturberende automobilist uit Borculo (28) krijgt taakstraf

Een automobilist uit Borculo die minderjarige meisjes op de fiets de stuipen op het lijf joeg door ze masturberend in te halen krijgt een taakstraf van 160 uur, waarvan 40 uur voorwaardelijk. Dat heeft de rechtbank in Arnhem bepaald.

Stadstheater Bocholt.jpg

Theater Bocholt mist 650 stoelen, gemeente laat het er niet bij zitten

De Duitse grensgemeente Bocholt heeft een rechtszaak aangespannen naar aanleiding van de mogelijke verduistering van theaterstoelen. Er is bij het Openbaar Ministerie in Hildesheim een klacht ingediend tegen de eigenaar van een stoffeerdersbedrijf uit de regio Hannover. Die liet halverwege het uitvoeren van een opdracht opeens niets meer van zich horen.