gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Alle kaarten voor Zwarte Cross 2023 zijn uitverkocht

f3795550921147cb915532878a61a9c9

Alle beschikbare kaarten voor de komende editie van de Zwarte Cross zijn uitverkocht. De kaartverkoop ging zaterdagochtend van start en binnen twee uur waren zowel de dag- als de campingkaarten over de digitale toonbank gegaan.

Jasper Hazelaar |
Zaterdag ging de kaartverkoop open voor alles en iedereen, nadat een week eerder leden van fanclub Harder al twee toegangsbewijzen per persoon konden kopen. Rond 11.00 uur stonden er ruim 85.000 mensen in de digitale wachtrij. Vervolgens raakten stuk voor stuk alle kaarten uitverkocht, de dagkaarten voor de vrijdag als laatste. De toegangsbewijzen waren voor deze editie duurder dan die van vorig jaar. Een dagkaart kostte bijvoorbeeld 45 euro, dat is 12,50 euro duurder dan bij de editie van 2022.

De Zwarte Cross vindt komend jaar plaats van donderdag 20 tot en met zondag 23 juli. Het thema is dan ‘Nøhlen is Dodelijk’. Vorig jaar beleefde het festival in Lichtenvoorde rond het afscheid van directrice Tante Rikie een recordeditie. In totaal bezochten verspreid over de vier dagen bijna 230.000 mensen het festivalterrein.

Foto: REGIO8

Lees ook

Clint Leemans

De Graafschap verliest laatste oefenduel: ‘Er zit muziek in, maar er moet wat bij’

De Graafschap heeft zaterdag op een bomvol Sportpark Pluimerskamp in Zelhem de voorbereiding afgesloten met een ruime nederlaag tegen Excelsior Rotterdam. Op het veld van ZZC’20 werd het 1-5 voor de eredivisionist. Ondanks het teleurstellende resultaat heerst er bij Clint Leemans toch een goed gevoel over de voorbereiding.

Wijnjaar0

Droogte is niet voor iedereen slecht nieuws: Gendringse wijnboer ziet topjaar aankomen

Waar veel boeren met de handen in het haar zitten vanwege de droogte, kijkt wijnboer Leon Masselink met een grote glimlach naar zijn wijngaard bij Gendringen. De wijnranken op ’t Oerlegoed hangen vol druiven en volgens de Achterhoekse wijnmaker kan 2026 zomaar een uitzonderlijk wijnjaar worden.

GerritMegchelen0

Weerboer Gerrit voorspelt een zonnig en droog weekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Bij Nostalgie Megchelen voorspelt Gerrit een warm en droog weekend.

OngevalA12Blur

A12 ter hoogte van Beek afgesloten na ernstig ongeval: meerdere gewonden

De snelweg A12 is vrijdagochtend richting de Duitse grens afgesloten. Ter hoogte van Beek heeft een ernstig ongeval plaatsgevonden waarbij meerdere voertuigen zijn betrokken.

GLDHavenEmmerich

Droogte treft ook Emmerichse haven: Logistieke uitdaging en stijgende kosten voor Nederland

De aanhoudende droogte stopt niet bij de grens. Ook in Duitsland zijn de gevolgen groot. Voor vrachtschepen ontstaan er nu moeilijkheden. Bij Port Emmerich is dit al te merken, en die effecten worden ook in de Achterhoek voelbaar.

GerwinGedenksteenBaakGLD

Gerwin uit Baak laat zijn hond uit en lost ineens een mysterie op

Een oplettende hondenbezitter kan zomaar een acht jaar oud mysterie oplossen. Het overkwam Gerwin Reindsen uit Baak. Toen hij vorig weekend zijn hond ging uitlaten zag hij een vreemd voorwerp in de berm liggen. Bij nadere inspectie bleek het de gestolen Stolperstein uit Zutphen te zijn.