gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Airbags en navigatie gestolen in Doetinchem

e51f5b7aafd6d9f8e271e05541ba1ab4
Redactie REGIO8 |
"Professionele mobiele bendes weten vaak op snelle wijze een auto binnen te komen", aldus Geerdink. De daders sloegen toe aan de Roggenstede, De Nevel, De Ketting en Roodenbroek en richten zich vooral op auto's van het merk Seat en Volkswagen. "De onderdelen passen in beide type auto's, dat maakt het voor de daders extra aantrekkelijk. De wijk ligt vlak bij de A18 dus een ontsnappingsroute is snel gevonden", zegt de wijkagent.

De politie vermoedt dat de inbrekers al een tijdje actief zijn in Doetinchem. Twee weken geleden was er een poging tot inbraak bij een Volkswagen die stond geparkeerd onder een carport in de wijk Dichteren. De inbreker werd toen op camera vastgelegd. De politie vraagt getuigen of mensen die iets bijzonders hebben gezien om contact op te nemen via 0900-8844.

Foto: REGIO8

Lees ook

VlagGaanderenInzet

Gaanderen kiest eigen dorpsvlag: 'Hopelijk gaat die straks overal wapperen'

Gaanderen heeft een eigen dorpsvlag. Uit meerdere inzendingen kreeg het ontwerp van Miranda Smit-Reijers de meeste stemmen. Als het aan Dorpsraad Gaanderen ligt, is de nieuwe vlag straks op zoveel mogelijk plekken in het dorp te zien. Of die er daadwerkelijk komt te hangen, is nog wel de vraag.

Bord Didam

Conceptwoningen Didam opnieuw vertraagd, nu door aansluiting stroom

De dertig conceptwoningen aan De Els in Didam worden opnieuw later opgeleverd. De woningen zouden oorspronkelijk eind 2025 klaar zijn, maar liepen al maanden vertraging op door een bunzing en een steenmarter. Nu zorgt de aansluiting op het elektriciteitsnet voor nieuwe vertraging. Plavei verwacht de woningen begin december op te leveren. Dat terwijl de woningen er in eerste instantie binnen elf maanden moesten staan.

GAGSravana20

Uitzending in teken van Sravana trapt campagne af: 'We moeten nu ook echt helpen'

Het radioprogramma van Get a Grip op REGIO8 stond woensdag in het teken van 'Het hart voor Sravana'. Het was de aftrap voor een campagne om geld op te halen voor het Achterhoekse hospice dat kampt met een financieringstekort rondom de nieuwbouw. Een van de aanjagers van de actie Sjoerd Weikamp, kroop in de rol van presentator.

OpheffingEenrichtingBeek0

Eenrichtingsweg grensovergang Beek teruggedraaid: ‘Opgelucht’

De zwarte tape op de bewegwijzering kan van de plaatsnaam Elten af en de verbodsborden kunnen weg. De Eltenseweg richting de grens bij Beek is geen eenrichtingsweg meer. Wethouder Jeanette Derksen verwijderde woensdagochtend symbolisch het verbodsbord bij de grens.

Zonne-energie-zonne-panelen-Foto-gemeente-Lochem

Bronckhorst wil energietransitie voortaan samen met inwoners vormgeven

Bronckhorst wil inwoners, ondernemers en organisaties in de gemeente een grotere rol geven in de energietransitie. Zoals eerder naar buiten is gebracht wordt de realisatie van grootschalige energieopwekking gepauzeerd, zoals de plannen voor een windpark bij Keppel-Eldrik.

WhatsApp Image 2026-09-29 at 07.22.05

Explosie Dinxperlo jaagt buurt de stuipen op het lijf: 'Ik voel me niet meer veilig'

"Het ging zo hard. De muren trilden", vertelt een vrouw uit Dinxperlo dinsdagochtend. Iets na 03.30 uur ging bij de woning naast haar een explosief af. De schrik zit er nog altijd goed in bij buurtbewoners. In de Aaldersbeeklaan, waar de knal te horen was, overheerst het gevoel van onveiligheid.