gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Airbags en navigatie gestolen in Doetinchem

e51f5b7aafd6d9f8e271e05541ba1ab4
Redactie REGIO8 |
"Professionele mobiele bendes weten vaak op snelle wijze een auto binnen te komen", aldus Geerdink. De daders sloegen toe aan de Roggenstede, De Nevel, De Ketting en Roodenbroek en richten zich vooral op auto's van het merk Seat en Volkswagen. "De onderdelen passen in beide type auto's, dat maakt het voor de daders extra aantrekkelijk. De wijk ligt vlak bij de A18 dus een ontsnappingsroute is snel gevonden", zegt de wijkagent.

De politie vermoedt dat de inbrekers al een tijdje actief zijn in Doetinchem. Twee weken geleden was er een poging tot inbraak bij een Volkswagen die stond geparkeerd onder een carport in de wijk Dichteren. De inbreker werd toen op camera vastgelegd. De politie vraagt getuigen of mensen die iets bijzonders hebben gezien om contact op te nemen via 0900-8844.

Foto: REGIO8

Lees ook

HeinPieper0

Duitsland kijkt na de waterramp Ahrtal over de grens: hoe Rijn & IJssel ineens voorbeeld werd

De plek was goed gekozen: het Wasserbaulabor van de RWTH Aachen. Tussen modellen en proefopstellingen waarin waterstromen worden nagebootst, liet Noordrijn-Westfalen zien wat er vijf jaar na de verwoestende watersnoodramp op 14 juli 2021 in het Ahrtal in gang is gezet. De ramp voltrok zich gelijktijdig met eenzelfde gebeurtenis in Valkenburg toen de Geul de hevige regenval niet aankon en waar gelukkig geen dodelijke slachtoffers vielen.

Schermafbeelding 2026-07-09 163721

Auto en busje flink beschadigd bij botsing op Arnhemseweg in Beek

Bij een aanrijding op de Arnhemseweg in Beek zijn donderdagmiddag een auto en een busje flink beschadigd geraakt. Beide bestuurders kwamen met de schrik vrij.

weerdje

Doetinchem verlengt huur ’t Weerdje voor opvang Oekraïense vluchtelingen

De circa driehonderd Oekraïense vluchtelingen die momenteel in ’t Weerdje in Doetinchem verblijven, mogen daar langer blijven wonen. Het college heeft besloten de huurovereenkomst met een jaar te verlengen, tot 1 januari 2029.

Bord Lengel

Lengel vreest voor terugkeer trafohuisje, gemeente: 'Komt terug, maar pas in 2028 of 2029'

De dorpsraad van Lengel dacht dat alles in kannen en kruiken was. Het geliefde trafohuisje werd weggehaald, gerestaureerd en zou na de aanleg van de nieuwe woonwijk Lakermaat weer een plek krijgen. Toen bleek dat de gemeente geen geld voor de terugplaatsing heeft opgenomen in de Kadernota, trok Dorpsbelangen aan de bel. De gemeente probeert die zorgen nu weg te nemen.

Waterzuivering0

Warmtenet RWZI Etten technisch haalbaar, maar Oude IJsselstreek stelt besluit opnieuw uit

Een warmtenet met warmte uit de rioolwaterzuivering (RWZI) bij Etten is technisch haalbaar, maar de gemeente Oude IJsselstreek zet voorlopig geen volgende stap. Volgens het college zijn de aansluitkosten voor inwoners nog te hoog. Toch kan de gemeente niet aangeven welk bedrag dan wél acceptabel is.

Schermafbeelding 2026-07-09 120735

Gewonde man aangetroffen in Doetinchem, politie doet onderzoekt

Een man is woensdagavond gewond aangetroffen aan de Van Starkenborghstraat in Doetinchem. Het is niet bekend hoe de man daar gewond terecht is gekomen.