gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Achterhoekers gewond na aanrijding in grensplaats Vreden

1f0fb441613e368dcb740198ee699cd2

Meerdere Achterhoekers zijn zaterdag gewond geraakt bij een aanrijding nabij de Duitse grensplaats Vreden. Een 32-jarige vrouw uit Oost Gelre was er het meest ernstig aan toe, het is niet bekend hoe het nu met haar gaat.

Redactie REGIO8 |
Het ongeval gebeurde rond 15.45 uur. Een vijftigjarige bestuurder uit Polen wilde Kreisstraße 18 oversteken, maar zag daarbij de bestuurster uit Oost Gelre over het hoofd met een aanrijding tot gevolg. De Nederlandse vrouw kwam na de botsing tot stilstand tegen een boom. Ze is volgens de Duitse hulpdiensten ernstig gewond geraakt en overgebracht naar het ziekenhuis. Ze zat in de auto met twee kinderen, van acht en elf jaar oud, die er met lichtere verwondingen vanaf kwamen.

In de auto van de Poolse bestuurder zaten nog twee inzittenden, waaronder een 51-jarige man uit Berkelland. Zij hebben allen lichte verwondingen opgelopen bij de botsing en zijn eveneens overgebracht naar het ziekenhuis.

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met de lokale omroep Antenne Niederrhein

Foto: REGIO8
2827c2eeb665b40e4d63ff0550addc2f

Lees ook

b9a260de-a153-3112-9de8-41acd48ae6fc

Man (68) aangehouden nadat video van potloodventer viral gaat

De politie heeft een 68-jarige man uit Montferland aangehouden die in beeld kwam nadat Valerie tijdens een wandeling begin augustus werd achtervolgd door een potloodventer. De man is gehoord en wordt verdacht van schennispleging.

GRAALM0

De Graafschap op jacht naar broodnodige punten tegen Almere City

De Graafschap is na een moeizame seizoensstart dringend op zoek naar punten. Na slechts één punt uit de eerste drie wedstrijden moet het zaterdagavond op de eigen Vijverberg beter tegen Almere City. Verdediger Thomas Kok kan de Superboeren daarbij weer helpen. De 28-jarige Brabander vertrok afgelopen zomer nog uit Doetinchem, maar keerde deze week verrassend terug.

DSC02743

De Graafschap Onder-21 versterkt zich met Feyenoorder Ringeling

De Graafschap heeft de selectie van Onder-21 versterkt met de 20-jarige Sam Ringeling. De centrale verdediger komt transfervrij over van Feyenoord en sluit per direct aan bij het opleidingsteam van de Doetinchemmers.

Wielrennen234

Ronde van Ulft en Ronde van de Achterhoek slaan handen ineen: 'Ideaalplaatje'

De Ronde van de Achterhoek en de Ronde van Ulft slaan dit jaar de handen ineen. Komende zondag komen de wielerfans volop aan hun trekken in Ulft. De regionale ronde profiteert onder meer van de lokale contacten, terwijl de Ulftse organisatie kan meeliften op de vergunning en faciliteiten van de grotere koers. Voor de Ronde van Ulft betekent de samenwerking bovendien een aantal veranderingen.

GerritVossers220

Weerboer Gerrit voorspelt wederom wisselvallig weekend, nu met wat meer drupjes

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Vanuit Lievelde voorspelt de weerboer wederom een wisselvallig weekend, nu met wat meer drupjes.

WolfInZak0

De wolf kent geen grenzen maar de aanpak wel

Nederland heeft de Duitse aanpak van de wolf als voorbeeld genomen. Maar de Duitse regels en ervaringen blijken niet één op één toepasbaar. In Duitsland kan in gebieden met veel wolven sneller kan worden ingegrepen tegen dieren die problemen veroorzaken.