gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Aanvaller Versteeg verhuurd aan FC Lienden

6caca12ef6a3f317aa01623dd217d522
Redactie REGIO8 |
"Het is een win-win situatie”, aldus manager voetbalzaken Peter Hofstede. “Marlon is een jonge talentvolle speler, hij moet speelminuten krijgen. Na de promotie naar de Eredivisie is dat bij ons een stuk lastiger. We hebben een grote groep. Nu komt hij aan het voetballen op een aardig niveau, traint op de vaste dagen mee bij FC Lienden en komt op de andere dagen bij ons trainen.”

Versteeg, afkomstig uit Arnhem, is een jeugdproduct van De Graafschap. De afgelopen zomer tekende hij net als Koen Huntelaar en Jurre Vreman zijn eerste contract bij de club.

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-07-10 at 09.16.19

Vrouw op fatbike gewond na aanrijding in Doetinchem

Een vrouw op een fatbike is donderdagavond gewond geraakt in Doetinchem. Het slachtoffer is per ambulance naar het ziekenhuis gebracht.

HeinPieper0

Duitsland kijkt na de waterramp over de grens: hoe Rijn en IJssel ineens voorbeeld werd

Duitse en Nederlandse waterbeheerders en ministeries stonden woensdag stil bij de waterramp in Zuid-Limburg en delen van Duitsland, vijf jaar geleden. Tijdens een bijeenkomst in het Duitse Aachen spraken minister Vincent Karremans van Infrastructuur en Waterstaat en dijkgraaf Hein Pieper van waterschap Rijn en IJssel.

Schermafbeelding 2026-07-09 163721

Auto en busje flink beschadigd bij botsing op Arnhemseweg in Beek

Bij een aanrijding op de Arnhemseweg in Beek zijn donderdagmiddag een auto en een busje flink beschadigd geraakt. Beide bestuurders kwamen met de schrik vrij.

weerdje

Doetinchem verlengt huur ’t Weerdje voor opvang Oekraïense vluchtelingen

De circa driehonderd Oekraïense vluchtelingen die momenteel in ’t Weerdje in Doetinchem verblijven, mogen daar langer blijven wonen. Het college heeft besloten de huurovereenkomst met een jaar te verlengen, tot 1 januari 2029.

Bord Lengel

Lengel vreest voor terugkeer trafohuisje, gemeente: 'Komt terug, maar pas in 2028 of 2029'

De dorpsraad van Lengel dacht dat alles in kannen en kruiken was. Het geliefde trafohuisje werd weggehaald, gerestaureerd en zou na de aanleg van de nieuwe woonwijk Lakermaat weer een plek krijgen. Toen bleek dat de gemeente geen geld voor de terugplaatsing heeft opgenomen in de Kadernota, trok Dorpsbelangen aan de bel. De gemeente probeert die zorgen nu weg te nemen.

Waterzuivering0

Warmtenet RWZI Etten technisch haalbaar, maar Oude IJsselstreek stelt besluit opnieuw uit

Een warmtenet met warmte uit de rioolwaterzuivering (RWZI) bij Etten is technisch haalbaar, maar de gemeente Oude IJsselstreek zet voorlopig geen volgende stap. Volgens het college zijn de aansluitkosten voor inwoners nog te hoog. Toch kan de gemeente niet aangeven welk bedrag dan wél acceptabel is.