gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Aanvaller Versteeg verhuurd aan FC Lienden

6caca12ef6a3f317aa01623dd217d522
Redactie REGIO8 |
"Het is een win-win situatie”, aldus manager voetbalzaken Peter Hofstede. “Marlon is een jonge talentvolle speler, hij moet speelminuten krijgen. Na de promotie naar de Eredivisie is dat bij ons een stuk lastiger. We hebben een grote groep. Nu komt hij aan het voetballen op een aardig niveau, traint op de vaste dagen mee bij FC Lienden en komt op de andere dagen bij ons trainen.”

Versteeg, afkomstig uit Arnhem, is een jeugdproduct van De Graafschap. De afgelopen zomer tekende hij net als Koen Huntelaar en Jurre Vreman zijn eerste contract bij de club.

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-08-05 at 03.56.08

Grote brand Winterswijk verwoest kringloop en houthandel

Een zeer grote brand heeft in de nacht van dinsdag op woensdag een kringloopcentrum en houthandel aan het Handelscentrum in Winterswijk in de as gelegd. Vanwege de omvang van de brand is opgeschaald naar GRIP 1.

Reuven Niemeijer (2)

Niemeijer kiest voor Volendam na vertrek bij De Graafschap

Reuven Niemeijer heeft een contract getekend bij FC Volendam na zijn vertrek bij De Graafschap. De clubtopscorer van afgelopen seizoen was transfervrij en tekent nu bij de competitiegenoot van de Superboeren.

Gemeentehuis Bronckhorst10

Bronckhorst voldoet nog niet aan spreidingswet: gemeente onder toezicht ministerie

De gemeente Bronckhorst is toegevoegd aan de lijst van gemeenten die niet aan de eisen van de spreidingswet voldoen. Dit betekent dat Bronckhorst onder toezicht staat van het ministerie.

SberghMaquette10

Maquette ’s-Heerenberg verhuist van museum naar kasteel: ‘De ziel van het museum’

Het Stadmuseum Bergh was al een tijdje gesloten, maar nu is de ontmanteling van de collectie ook echt begonnen. Dinsdagochtend werd de maquette van de stad in 1600 onder grote belangstelling verhuisd naar Kasteel Huis Bergh. Het museum gaat volledig op in het vernieuwde kasteel.

Tunnel Doetinchem

Na succesvolle oproep is vernieuwde voetgangerstunnel Doetinchem nu klaar

De voetgangerstunnel tussen de Winnipegstraat en de Dichterseweg in Doetinchem is vernieuwd en weer klaar voor gebruik. In 2023 werd via een petitie aandacht gevraagd voor de slechte staat van de tunnel. De gemeenteraad besloot 600.000 euro te reserveren voor de nodige verbeteringen.

2ded0347-0663-3a74-aa3f-357d68b4b248

Drank, drugs en geen rijbewijs: bestuurder veroorzaakt zware crash in Neede en 'heeft spijt'

Het had veel erger kunnen aflopen en hij zegt zijn lesje geleerd te hebben. Een 20-jarige man uit Enschede zou in maart vorig jaar onder invloed achter het stuur gekropen zijn en flink te hard hebben gereden. In Neede ging het mis: de bestuurder wordt verdacht van het veroorzaken van een ongeval, waarbij een passagier zwaargewond raakte.