Ulft, Netherlands

Aanvaller Haen scoort voor Oranje onder 18

Devin Haen heeft dinsdag twee keer gescoord voor Oranje onder 18. De zeventienjarige aanvaller van De Graafschap kwam in actie tegen leeftijdsgenoten uit Oostenrijk en had een flink aandeel in de 4-2 overwinning.
Jasper Hazelaar | 13 oktober 2021 09:21 | Aangepast op 13 oktober 2021 09:21
Nederland onder 18 kwam in de eerste helft met 2-0 achter tegen de Oostenrijkers. In de tweede helft rechtte het team echter de rug. Mede door twee goals van Haen, die de 2-2 en de 2-3 voor zijn rekening nam, won de ploeg alsnog. Naast Zieuwentenaar Haen kwam ook De Graafschap-speler Philip Brittijn (17) uit Winterswijk in het duel in actie, hij werd in de tweede helft gewisseld.

De wedstrijd in Oostenrijk werd gespeeld in het kader van een vriendschappelijk drielandentoernooi, waardoor Haen en Brittijn het treffen van De Graafschap met Almere City misliepen. Het Onder 18-team speelt geen officiële wedstrijden en dient volgens voetbalbond KNVB als voorportaal voor Oranje onder 19.

Foto: REGIO8

Meest gelezen

Voorlopig geen bezwaar vanuit Emmerich tegen landbouwsluis bij Beek

Tim Rondeel | Eveline Zuurbier | 27 aug 2025 14:30

Lees ook

Grondeigenaren profiteren mee van grote windmolens in Berkelland en Oost Gelre

Berkelland en Oost Gelre trekken samen op bij de realisatie van een windmolenpark op de grens van be...

Vorden viert wielrenfeest na spannende 'Ronde van de Achterhoek'

Johan Dorussen heeft zondag de Ronde van de Achterhoek op zijn naam geschreven. Na 192 kilometer doo...

‘Zelhem Op Hete Kolen’ droomt van weekendevenement na eerste editie

Zelhem stond dit weekend letterlijk en figuurlijk op hete kolen. Honderden bezoekers trokken naar he...

Aanrijding met busje en voertuig op Slingerparallel in Etten

Bij een kop-staartaanrijding op de Slingerparallel in Etten zijn twee voertuigen hard met elkaar in ...

Geen gewonden bij aanrijding in buitengebied Zelhem

Bij een aanrijding tussen twee automobilisten is zaterdag niemand gewond geraakt. Beide voertuigen m...

Man onder invloed van ‘Monkey Dust’ veroorzaakt ongeval in Doetinchem

Een fietser is in de nacht van vrijdag op zaterdag gewond geraakt toen hij met zijn fiets ten val kw...