gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Aanmoedigingspremie voor De Graafschap

0c049a64d829b886faedc89e88418d0a
Redactie REGIO8 |
Tegelijkertijd met een actie voor supporters laat telefoniebedrijf PHC het volgende weten: "Als extra aanmoediging geeft telecombedrijf PHC tailored telecom ook alle spelers van De Graafschap een nieuwe iPhone 7, als ze Ajax zondag verslaan." PHC is naast sponsor van de club uit Eindhoven ook sponsor van De Graafschap.
De Graafschap speelt zondagmiddag om 14:30 uur tegen Ajax. PSV speelt tegelijkertijd een uitwedstrijd tegen PEC Zwolle. Hoewel beide clubs hetzelfde aantal punten hebben, heeft Ajax een veel beter doelsaldo. De Graafschap zal dus minstens een punt moeten pakken, willen de Eindhovenaren nog uitzicht houden op de titel.

Lees ook

A12

Verkeer richting Achterhoek moet omrijden door werkzaamheden A12

De A12 is tussen knooppunt Velperbroek en aansluiting Beek op de nacht van donderdag 10 september 21.00 uur tot vrijdag 11 september 05.00 uur deels afgesloten wegens wegwerkzaamheden.

WhatsApp Image 2026-09-04 at 10.25.59

Fietser gewond na aanrijding in Lichtenvoorde

Een fietser is vrijdagochtend in Lichtenvoorde aangereden door een auto. Het slachtoffer is met onbekend letsel naar het ziekenhuis gebracht.

Vijverberg0

Verplichte buscombi vanwege mogelijke vechtafspraak: De Graafschap boycot uitduel

De Graafschap boycot de uitwedstrijd tegen Heracles Almelo vanwege een op het allerlaatste moment aangekondigde verplichte buscombi. Reden dat daarvoor is gekozen, is een mogelijke vechtafspraak tussen beide harde kernen.

Dorpendeal Wichmond-Vierakker (groepsfoto)

Wichmond-Vierakker blij met aanvraag van meer dan drie ton voor leefbaarheid

De inwoners van Wichmond-Vierakker hebben deze week de officiële aanvraag voor de Dorpendeal verstuurd. Het dorp heeft een bedrag van 377.775 aangevraagd bij de Provincie Gelderland, tot vreugde van Jan Borgman, de voorzitter van Dorpsbelang Wichmond-Vierakker.

aadea34a-93e3-4a1d-9a4a-c5584318ceb7

Na veertig jaar sluit Zelhems restaurant: 'We zijn dankbaar voor alle herinneringen'

Restaurant De Chinese Muur in Zelhem sluit op 20 september haar deuren. Op sociale media regent het inmiddels berichten en herinneringen, tot vreugde van de familie Lam.

WhatsApp Image 2026-09-03 at 15.17.44 (1)

Máxima ziet in Doetinchem hoe biobased bouwen in de praktijk werkt

Koningin Máxima bracht donderdagmiddag een bezoek aan de Achterhoek. Ze kwam onder meer naar Doetinchem om te zien hoe daar wordt gewerkt met biobased bouwen. In nieuwbouwwijk WeideWald kreeg ze uitleg en een rondleiding over de manier waarop deze duurzame bouwmethode in de stad wordt toegepast.