gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

1,1 miljoen uitgegeven in Doetinchem met EK

646e2f8e3280101eae7e45fb38ae6171
Redactie REGIO8 |
"Een resultaat dat boven verwachting is'', zegt Peter Drenth, wethouder sport van de gemeente Doetinchem, tegen de krant. "We hebben als speelstad Doetinchem en de Achterhoek op de kaart gezet en met De Graafschap en De Vijverberg ons visitekaartje afgegeven. Maar daarnaast is het financieel dus ook nog een succes geweest.'' Vooraf schatte de wethouder in dat er 250.000 euro zou worden uitgegeven door bezoekers, wat dus ruimschoots is overschreden.

Doetinchem kleurde in de zomer Oranje door de komst van het Nederlands elftal tijdens het EK Voetbal in eigen land. De Leeuwinnen brachten gedurende 2017 veel gebeurtenissen met zich mee. Zo speelden de vrouwen de kwartfinale tegen Zweden op de Vijverberg en wisten ze uiteindelijk het hele toernooi te winnen. Tevens werden enkele groepswedstrijden tussen andere landen gespeeld op het stadion in Doetinchem.

Foto: REGIO8

Lees ook

Zeppelin

Zeppelin van 75 meter lang boven deel van de Achterhoek

Een zeppelin van maar liefst 75 meter lang vloog zondag over een deel van de Achterhoek. Het bijzondere luchtschip vloog vanwege onderzoek over de regio. De zeppelin was vooral goed te zien in een deel van de gemeenten Bronckhorst en Montferland.

Rechtbank0

Veroordeelde OM-teamleider met kinderporno was schooldirecteur in Achterhoek

De Doetinchemse teamleider van het Openbaar Ministerie die twee jaar cel kreeg voor het bezit en verspreiden van kinderporno, werkte eerder jarenlang in het basisonderwijs. Dat blijkt uit onderzoek van De Gelderlander.

112gaanderne

Brand op hangplek in Gaanderen: deel van bosje verwoest

De brandweer heeft zondagmiddag een beginnende brand in een bosje in Gaanderen weten te blussen. Ondanks het snelle handelen van de hulpdiensten werd een deel van de bosschage verwoest.

HELGRA

Matig De Graafschap speelt gelijk in seizoensopener tegen Helmond Sport

De Graafschap is in de eerste competitiewedstrijd van het seizoen niet verder gekomen dan een 1-1 gelijkspel tegen Helmond Sport in een zeer matige wedstrijd. Fedde De Jong was trefzeker voor de Doetinchemmers.

HELGRA10

De Graafschap opent in Helmond: 'Nu gaat het om de knikkers'

Het gaat beginnen voor De Graafschap. Op Sportpark Pluimerskamp in Zelhem werd vrijdag onder toeziend oog van tientallen supporters getraind en voorbereid voor zondagmiddag. De Doetinchemmers trappen dan hun achtste seizoen op rij in de eerste divisie af met een bezoek aan Helmond Sport.

WhatsApp Image 2026-08-07 at 15.15.40

Kop-staartbotsing zorgt voor veel verkeershinder in centrum Doetinchem

Twee auto’s zijn vrijdagmiddag op elkaar gebotst op de Europaweg in Doetinchem. De kop-staartbotsing zorgt voor veel verkeershinder in het centrum.