Kandidatenlijsten Oude IJsselstreek 2018

Gepubliceerd: 13-02-2018 14:02. Bijgewerkt: 13-02-2018 16:35

Op 21 maart 2018 staan de gemeenteraadsverkiezingen op de agenda. Inwoners van alle Achterhoekse gemeenten mogen dan naar de stembus om een nieuwe raad te kiezen. Op deze pagina staan de kandidaten van de zes politieke partijen uit Oude IJsselstreek.

Lijst 1: Lokaal Belang Oude IJsselstreek
1. Bert Kuster, Ulft.
2. Ine Hofs, Heelweg.
3. Gerrit Vossers, Silvolde.
4. Erik Schieven, Varsseveld.
5. Frank Aaldering, Gendringen.
6. Ben Hiddinga, Heelweg.
7. Mia Verwaaijen, Terborg.
8. Marco Bennink, Ulft.
9. Gerard Wildenbeest, Silvolde.
10. Herman Vreeman, Gendringen.
11. Jaap Veldhorst, Varsseveld.
12. Gerard Sinke, Breedenbroek.
13. Joris ten Have, Varsselder.
14. Miranda Steentjes, Silvolde.
15. Barry Kock, Etten.
16. Lucy Hugen-Thuis, Ulft.
17. Ton Looman, Bontebrug.
18. Jan Hendriksen, Varsseveld.
19. Stephen Gijsbers, Silvolde.
20. Ibrahim Durubaba, Ulft.
21. Diana Jillings-De Vries, Silvolde.
22. Richard Bruggink, Varsseveld.
23. Ria Ankersmit, Westendorp.
24. Piet Hein Koenders, Terborg.
25. Maarten Peet, Varsseveld.
26. Peter Postma, Netterden.
27. Theo Colenbrander, Silvolde.
28. Willy Nijhof-Groen, Sinderen.
29. Hans ten Have, Silvolde.
30. Herman Hunting, Megchelen.
31. Henk Hengeveld, Ulft.
32. Wybe Rijnsaardt, Varsseveld.

Verkiezingsprogramma Lokaal Belang

Lijst 2: CDA Oude IJsselstreek

1. Peter van de Wardt, Varsseveld.
2. Guido Hakvoort, Megchelen.
3. Jeanette Elstak, Breedenbroek.
4. Ruben Driever, Ulft.
5. Janine Kock, Gendringen.
6. Lotte Pragt-Fles, Terborg.
7. Norbert Vinke, Varsseveld.
8. Memet Tekinerdogan, Ulft.
9. Silvia Stuivenberg, Breedenbroek.
10. Geert Römer, Netterden.

Verkiezingsprogramma CDA

Lijst 3: SP Oude IJsselstreek
1. Suzan Tuit​​​​​​​, Etten.
2. Heini Peters​​​​​​​, Westendorp.
3. Elja Versteeg​​​​​​​, Ulft.
4. Gürbüz Yaktemur​​​​​​​, Terborg.
5. Annemiek Kamphuis​​​, Ulft.
6. Petra Zimmerman​​​​​​​, Ulft.
7. Tom van der Kolk, Gendringen.
8. Bianca Wilke​​​​​​​, Ulft.
9. Jan Vesters, ​​​​​Ulft.
10. Annemarie van Dijk, ​​​​​​Terborg​.
11. Maurits Gemmink, ​​​​​​​Ulft.
12. Mari Gutierrez Rosas, ​​​​​​Ulft.
13. Mark Kamphuis, ​​​​​​​Ulft.
14. Danny Ruesink, ​​​​​​​Varsseveld.
15. Norbert Wiltink, ​​​​​​​Ulft.

Verkiezingsprogramma SP

Lijst 4: PvdA Oude IJsselstreek
1. Ton Menke.
2. Willie Oort-Löwenthal.
3. Rob Wellink.
4. Gülden Siner-Sir.
5. Sylvia van Londen-Schreuder.
6. John Haverdil.
7. Onno van de Groep.
8. André de Vries.
9. Ivon van de Wetering.
10. Henri van Amerongen.
11. Leo Epskamp.
12. Hein van Groningen.
13. Antoinette Duenk.
14. Marcel Roelofs.
15. Eveline Oberink.
16. Henk Bockting.
17. Reinold Tomberg.
18. Toon van de Wetering.
19. Anita Nijland.
20. Laurence van de Meeberg.
21. Chris Heitink.
22. Anna-Lena Hedin-Penninx.
23. Theo van Amersfoort.

Verkiezingsprogramma PvdA

Lijst 5: D66 Oude IJsselstreek
1. Hayo Canter Cremers.
2. Ine Woudstra.
3. Karen Smelt.
4. Angelique van der Meer-Schepers.
5. Arno Kock.
6. Alexis Oskam.
7. Peter Moen.
8. Rob Gerritsen.
9. Chris van Uffelen Bal.
10. Camiel Vanderhoeven.
11. Hans Bolluijt.

Verkiezingsprogramma D66

Lijst 6: VVD Oude IJsselstreek
1. Richard de Lange, Gendringen.
2. Jos Sluiter, Ulft.
3. Cécile Helmink, Varsseveld.
4. Rens Spijkers, Varsseveld.
5. Annemarie Pothof-Van Der Zande, Ulft.
6. Quirijn Lok, Westendorp.
7. Floor Wissing-Kunst, Terborg.
8. Wiebe Keulen, Varsseveld.
9. André Rehe, Ulft.
10. Ester Vosseberg-Raterink, Terborg.
11. Theo Hek, Westendorp.
12. Bart Snieder, Varsseveld.
13. Jan Spronk, Silvolde.
14. Peter Berendhaus, Terborg.
15. Lars Penning, Silvolde.
16. Helmert Wees, Terborg.
17. Bob Schoemaker, Ulft.
18. Arie den Butter, Gendringen.

Verkiezingsprogramma VVD

Mist er een kandidaat of verkiezingsprogramma? Neem contact op via redactie@regio8.nl.


Copyright © 2018 - REGIO8 | HPU internet services | Powered by: CWM (Channel Web Manager)