Kandidatenlijsten Montferland 2018

Gepubliceerd: 13-02-2018 14:02. Bijgewerkt: 26-02-2018 9:37

Op 21 maart 2018 staan de gemeenteraadsverkiezingen op de agenda. Inwoners van alle Achterhoekse gemeenten mogen dan naar de stembus om een nieuwe raad te kiezen. Op deze pagina staan de kandidaten van de zes politieke partijen uit Montferland.

Lijst 1. CDA Montferland
1. Oscar van Leeuwen, Braamt.
2. Karlijn Looman, Didam.
3. Walter Gerritsen, Beek.
4. Ap Dieker, Loil.
5. Wilfried Linssen, ’s-Heerenberg.
6. Chiel Polman, Didam.
7. Marcel Berendsen, Kilder.
8. Frank Tiemessen, Nieuw-Dijk.
9. Jurge Menting, Zeddam.
10. Theo Bolder, Azewijn.
11. Raymond Cremer, Stokkum.
12. Paul Peters, Didam.
13. Diede Balduk, Beek.
14. Sandra Lenting-Meijer, Loil.
15. Aschwin Bosman, ’s-Heerenberg.
16. Merel Balduk, Didam.
17. Herman Koster, Braamt.
18. Plonia Pieper-Hagen, ’s-Heerenberg.
19. Frenk Polman, Didam.
20. Rik Loeters, Didam.
21. Ab Reuling, Didam.
22. Herman Jansen, Didam.
23. Ben Rosendaal, Beek.
24. Hans Stein, ’s-Heerenberg.

Verkiezingsprogramma CDA

Lijst 2: Lokaal Belang Montferland
1. Jan van Halteren, ’s-Heerenberg.
2. Wim Sinderdinck, Didam.
3. Miranda van Balveren, Stokkum.
4. Rob Mos, Loil.
5. Roy Polman, Didam.
6. John van Schriek, Stokkum.
7. Henk Peters, Didam.
8. Jeroen Prang, 's-Heerenberg.
9. Sjaak Sr Böhmer, 's-Heerenberg.
10. Hilde Smits, Beek.
11. Ellen Witt-Gerritsen, 's-Heerenberg.
12. Derek Joosten, Oud-Dijk.
13. Yvette Valk, 's-Heerenberg.
14. Danny Notten, 's-Heerenberg.
15. Jolanda Mariet, Kilder.
16. Sjaak Böhmer, ’s Heerenberg.
17. Ronny Evers, Didam.
18. Rob Groenen, Beek.

Verkiezingsprogramma Lokaal Belang

Lijst 3: PvdA Montferland
1. Ingrid Wolsing, Didam.
2. Els Rutting, Braamt.
3. Dini Burgers, Kilder.
4. André Menting, Stokkum.
5. Justin van Moll, 's-Heerenberg.
6. Diane Peters, Didam.
7. Felix van Moll, ‘s-Heerenberg.
8. Rikie Thijssen, Zeddam.
9. Anna van de Velde, Loerbeek.
10. Jan van de Werff, Kilder.
11. Menno Driessen, Didam.
12. Stien Ebben, ‘s-Heerenberg.
13. Herman Jansen, Braamt.
14. Jan van Zomeren, Didam.
15. Chris van Pelt, Didam.
16. Fred Baars, Braamt.

Verkiezingsprogramma PvdA

Lijst 4: VVD Montferland
1. Martin Som.
2. Karin Reesing.
3. Jaco Gerritsen.
4. Maik Steenkamp.
5. Jos Berntsen.
6. Remon Verstegen.
7. Willem Cornelissen.
8. Wilbert Tomesen.
9. Henk Tomas.
10. Astrid den Exter.
11. Arjan Strijbosch.
12. Freek Hakkers.

Verkiezingsprogramma VVD

Lijst 5: D66 Montferland
1. Ruth Mijnen, Stokkum.
2. Freddy van Dijken, Stokkum.
3. Mark Heebing, Beek.
4. Guido Seegers, ‘s-Heerenberg.
5. Edwin Verschoor, Zeddam.
6. Freek van der Duin, ‘s-Heerenberg.
7. Julia de Bruin-Politiek, Zeddam.
8. Stan Hellegers, Beek.
9. Coen Ariens, Zeddam.
10. Jo Gruijters, Didam.
11. Niels Wiendels, Didam.
12. Theo Swenne, Didam.

Verkiezingsprogramma D66

Lijst 6: Lijst Groot Montferland
1. Henk Groote, ’s-Heerenberg.
2. Boris van Oosterom, Didam.
3. Corrie Vonk-Van Kaam, Beek.
4. Erik Wassing, Azewijn.
5. Michele Fränzel, Didam.
6. Geert van de Werff, ’s-Heerenberg.
7. Remco Peters, Beek.
8. Jenneke Laurense, Didam.
9. Wim Hendriksen, ’s-Heerenberg.
10. Teun Wenting, Nieuw Dijk.
11. Marijke Wijnands, Stokkum.
12. Willeke Hageman, Didam.
13. Bennie Vonk, Beek.
14. Corrie Maandag, ’s-Heerenberg.
15. Bennie Koerntjes, Didam.
16. Ans Jansen, s-Heerenberg.
17. Elbert van Westerop, s-Heerenberg.
18. Tiny Nova, Didam.
19. Remy Geers, s-Heerenberg.
20. Susie Bosveld, Nieuw-Dijk.
21. Ton Lukkezen, s-Heerenberg.
22. Dinie Dijkman, s-Heerenberg.
23. Richard Bernasco, s-Heerenberg.

Verkiezingsprogramma Lijst Groot Montferland


Mist er een kandidaat of verkiezingsprogramma? Neem contact op via redactie@regio8.nl.


Copyright © 2018 - REGIO8 | HPU internet services | Powered by: CWM (Channel Web Manager)