Kandidatenlijsten Doetinchem 2018

Gepubliceerd: 13-02-2018 14:02. Bijgewerkt: 18-02-2018 13:10

Op 21 maart 2018 staan de gemeenteraadsverkiezingen op de agenda. Inwoners van alle Achterhoekse gemeenten mogen dan naar de stembus om een nieuwe raad te kiezen. Op deze pagina staan de kandidaten van de twaalf politieke partijen uit Doetinchem.

Lijst 1: CDA Doetinchem
1. Ingrid Lambregts, Doetinchem.
2. Jeroen Berends, Doetinchem.
3. Paul Hilferink , Doetinchem.
4. Ruud Veldkamp, Gaanderen.
5. Rob Veenes, Wehl.
6. Cathy Bouwens, Doetinchem.
7. Paul Gerritsen, Doetinchem.
8. Willem te Kampe, Doetinchem.
9. Drea Gieling-Klein Gunnewiek, Wehl.
10. Ingrid Veenes-Tomesen, Doetinchem.
11. Suzan ter Heijne, Doetinchem.
12. Andries Snippe, Doetinchem.
13. Chris Derksen, Doetinchem.
14. Bennie Ernst, Gaanderen.
15. Vincent Heuthorst, Doetinchem.
16. Broer Adema, Doetinchem
17. Joke Emaus, Doetinchem.
18. Benno Stevering, Doetinchem.
19. Hélène Tijssen-Gommers, Doetinchem
20. Harrie Leijten, Wehl.

Verkiezingsprogramma CDA


Lijst 2: PvdA Doetinchem
1. Steven Kroon, Doetinchem.
2. Marianne Kock, Doetinchem.
3. Ercan Kocyigit, Doetinchem.
4. Govert-Jan Pontier, Wehl.
5. Maarten op de Weegh, Doetinchem.
6. Ruud Schuurman, Doetinchem.
7. Rene Isselman, Wehl.
8. Henri Peters, Doetinchem.
9. Banu Yildiz, Doetinchem.
10. Jens Larsen, Doetinchem.
11. Japke Huisman, Doetinchem.
12. Rianne Dunnewold-Grant, Doetinchem.
13. Hans Weikamp, Doetinchem.
14. Alex Stel, Doetinchem.
15. Vrouwkje Hakvoort, Doetinchem.
16. Leen van der Heiden, Gaanderen.

Verkiezingsprogramma PvdA

Lijst 3: SP Doetinchem
1. Hans Boerwinkel, Doetinchem.
2. Marijke Rütten, Wehl.
3. Naomi Wartenberg, Doetinchem.
4. Sipke Hubers, Doetinchem.
5. Gera Matobo, Gaanderen.
6. Sjaak de Waal, Doetinchem.
7. Jasper Knipping, Doetinchem.
8. Peter de Vos, Gaanderen.
9. Roel de Vrught, Gaanderen.
10. Caro Alvarez, Gaanderen.
11. Gerrit Poelman, Doetinchem.
12. Edwin Legebeke, Doetinchem.
13. Denan Rikovic, Doetinchem.
14. Saskia Dolleman, Doetinchem.
15. Belinda Stinissen, Doetinchem.
16. Frits Welsing, Doetinchem.
17. Harry Bosman, Doetinchem.
18. Harm Stam, Wehl.

Verkiezingsprogramma SP

Lijst 4: VVD Doetinchem
1. Maureen Sluiter.
2. Robbert Hummelink.
3. Marius Wijers.
4. Stan van Pul.
5. Hans Dales.
6. Helma Bulten-Winters.
7. Frans Boerman.
8. Fahri Kaplan.
9. Eddy Bruijsten.
10. Martijn van Os.
11. Jacques van Ingen.
12. Michiel Bijkerk.
13. Albert Botteram.
14. Roel Nieboer.
15. Dini Wieringa-Basten.
16. Nol Verhoeven, Doetinchem.

Verkiezingsprogramma VVD

Lijst 5: D66 Doetinchem.
1. Jorik Huizinga, Doetinchem.
2. Pieter Herngreen, Doetinchem.
3. Astrid Wenneker, Doetinchem.
4. Eugenie Ketting, Doetinchem.
5. Karin Scholten, Gaanderen.
6. Jordy Mullink, Wehl.
7. Maarten Hebels, Doetinchem.
8. Rigo Heldoorn, Doetinchem.
9. Thijs van der Meulen, Doetinchem.
10. Joris Helming, Doetinchem.
11. Ted van Vilsteren, Doetinchem.
12. Björn Boers, Doetinchem.
13. Willem Klein Kranenberg, Nijmegen.
14. Robert Hollander, Doetinchem.
15. Joost Soontiëns, Doetinchem.
16. Hans Prein, Doetinchem.
17. Kees Telder, Hoog-Keppel.

Verkiezingsprogramma D66

Lijst 6: GemeenteBelangen Doetinchem
1. Patrick Moors, Doetinchem.
2. Marcel Zaaijer, Doetinchem
3. Rosa Giesen, Doetinchem
4. Thiemo de Lange, Doetinchem
5. Sandra Berentsen-Gerritsen, Doetinchem
6. Wesley Putman, Doetinchem
7. Esther van der Molen, Doetinchem
8. Paul Zeeders, Doetinchem
9. John van Heteren, Doetinchem

Verkiezingsprogramma GemeenteBelangen Doetinchem

Lijst 7: GroenLinks Doetinchem
1. Karen Kamps, Doetinchem.
2. John Westerdiep, Doetinchem.
3. Marcella Heerenveen, Doetinchem.
4. Anne Marie Kamphuis, Doetinchem.
5. Paul van Dun, Wehl.
6. Frans Langeveld, Doetinchem.
7. Heleen van Duren-Peterse, Doetinchem.
8. Rob van Dillen, Wehl.
9. Ester Alake-Tuenter, Doetinchem.
10. Willy Geuzendam, Gaanderen.
11. Robert Nijhuis, Doetinchem.
12. Coby Kuiperij-Roest, Doetinchem.
13. Hans Jonker, Doetinchem.
14. Martin Haan, Doetinchem.
15. Leo Oudakker, Doetinchem.
16. Albert Ordelman, Doetinchem.

Verkiezingsprogramma GroenLinks

Lijst 8: Partij voor Lokaal Maatwerk
1. Ans Putman, Wehl.
2. Robert Ooms, Doetinchem.
3. Gijs Langenkamp, Doetinchem.
4. Maria Meijer, Gaanderen.
5. Marco Pasman, Doetinchem.
6. Joop Boxstart, Wehl.
7. Leo Meijer, Gaanderen.

Verkiezingsprogramma (nog niet beschikbaar)

Lijst 9: ChristenUnie-SGP
1. Henk Bulten, Doetinchem.
2. Ewout de Jong, Doetinchem
3. Fred Plass, Gaanderen.
4. Matthijs Hoogendoorn, Doetinchem.
5. Christine van den Akker, Doetinchem.
6. Thom Ebbers, Doetinchem.
7. Johan Nahuis, Doetinchem.
8. Kees-Jan Klap, Doetinchem.
9. Marga Rutjes, Doetinchem.
10. Arnold Groot Wassink, Doetinchem.
11. Erik Lammers, Doetinchem.
12. Henry Hendriksen, Doetinchem.
13. Bart van Toor, Doetinchem.
14. Frank Mulder, Wehl.
15. Evert Ebbers, Doetinchem.
16. Siebe Schot, Doetinchem.
17. Jan Willem Luiten, Doetinchem.
18. Geert-Jan Ebbers, Doetinchem.
19. Gerrit Ebbers, Doetinchem.
20. Niels Bulten, Doetinchem.
21. André Hendriksen, Doetinchem.

Verkiezingsprogramma ChristenUnie-SGP

Lijst 10: Partij voor Mens en Milieu
1. Sevda Bali, Doetinchem
2. Gerrit Kranenbarg, Doetinchem
3. Sinem Ercan, Doetinchem
4. Maarten Peters, Doetinchem
5. Tuğçe Dere, Doetinchem
6. Özge Öztüfekçi, Doetinchem
7. Constant Brusche, Doetinchem

Verkiezingsprogramma Partij voor Mens en Milieu

Lijst 11: 'Doetinchemse Ouderen Partij'

1. Dirk Kuipers, Doetinchem.
2. Jan de Roos, Doetinchem.
3. Hans Slaman, Doetinchem.
4. Henk Strootman, Doetinchem.
5. Lenie Verbeek-Polman, Doetinchem
6. Marietje Mulder, Doetinchem.
7. Rob Bongaarts, Doetinchem.
8. Olga Metselaar-Stružan, Doetinchem.
9. Henk Koldewijn, Doetinchem.

Verkiezingsprogramma Lijst 11 (nog niet beschikbaar)

Lijst 12: Lokaal Belang Doetinchem
1. Henri-George Moïze de Chateleux, Doetinchem.
2. Willem Traag, Doetinchem.
3. Marja Lukassen, Wehl.
4. Peter Lenters, Doetinchem.
5. Jeroen Hendriksen, Doetinchem.
6. Wilma Lukassen, Wehl.
7. Anton ter Bogt, Doetinchem.
8. Marysca Moïze de Chateleux, Doetinchem.
9. Anja Westra, Doetinchem.
10. Carel Boon, Doetinchem.
11. Iwona Moïze de Chateleux, Doetinchem.
12. Julia Wisselink, Zelhem.
13. Marion Hofman, Doetinchem.
14. Ida Berghuis, Doetinchem.

Verkiezingsprogramma Lokaal Belang Doetinchem


Mist er een kandidaat of verkiezingsprogramma? Neem contact op via redactie@regio8.nl.


Copyright © 2018 - REGIO8 | HPU internet services | Powered by: CWM (Channel Web Manager)